Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindentől fél a kislányom,...

Mindentől fél a kislányom, van itt más is akinek ilyen természetű (volt) a gyermeke?

Figyelt kérdés

4 éves lesz a kislányom, és egyre több mindentől fél.

Kezdeném azzal, hogy én és a férjem is vagányak vagyunk, szóval nem mimózák, és őt sem féltettük soha semmitől, sem zajtól, sem széltől, közösségbe jár amióta csak lehet - és persze túlzásokba sem esünk, egyszóval szerintem normális körülmények között él/növekszik.


Pár hete azt vettem észre hogy egyre félénkebb. Az óvodába most szünet van, de a vége felé már ott is visszahúzódó volt, most meg már befogja a fülét a legkisebb autótól is, nem mer olyan helyre menni ahol zaj van, fél a bogaraktól is, sokszor rosszat is álmodik (néz mesét de megválogatjuk mit és mennyit), érzékeny lett nagyon. Nem érte őt trauma tudtommal, de nem tudom, hogyan kellene kezelnem a helyzet, vége lesz e ennek magától, tudok e rajta segíteni stb. Tapasztaltabb anyukák segítségét kérem, akik átélték ezt...


2018. júl. 4. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a vege fele mar siman elege lett az ovibol. Kis nyugalomra lenne szuksege es ennyi.
2018. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mar 1 honapja vege az ovinak...
2018. júl. 4. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos nem történt az oviban semmi

Illetve nem volt egyik autonak se éles duda hangja amitől megijedt

2018. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem. Viszont volt egy fülgyulladása nem rég....először arra gyanakodtam, de aztán elkezdett egyre.több mindentől félni. Ma konkrétan egy muslinca miatt hisztizett hogy fél tőle...
2018. júl. 5. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!