Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy ovis gyerek cikinek...

Egy ovis gyerek cikinek tartja a "babakori" képeit? Többi lent.

Figyelt kérdés
2 eves szulinapjara szeretnenk atrendezni a szobajat, egy hangsulyos elem lenne egy nagymeretu vászonra nyomtatott csaladi kep, ami 1.5 eves koraban keszult. Szerintetek szeretne ezt a kepet, vagy eltelik par ev es inkabb cikinek tartana? Studioban keszult kep, ő nem néz ki babának rajta, hiszen mar akkor is magas, hosszabb haju gyerek volt. Persze tudom 1.5 eves mar nem baba, de megis egy nagyon kicsi gyerek, igy felek hogy kesobb azt fogja ra mondani, hogy babás, dedós, nem akarja hogy a szobajaban legyen. Szerintetek?
2018. júl. 10. 09:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Két-három évesen nem hiszem, hogy egyetlen gyerekben is felmerülne ilyen gondoloat (kivéve, ha a szülök ilyennel oltogatják).

Viszont mivel a gyerek nem csak pár évig marad ebben a szobában, késöbb lehet, hogy zavarja - de szerintem (legalább is nekem ez a logikus) egy képet bármikor le lehet szedni a falról és adott esetben másikkal helyettesíteni. Nem feltételezem, hogy olyan módon kerül oda, hogy többé ne lehessen eltávolítani nagyobb felhajtás nélkül. (Ha mégis így tervezed, akkor ezt gondold át és keress olyan megoldást, ami változtatható!)

2018. júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

MOST - meg pár évig még - garantáltan nem zavarja.


Ha meg igen, akkor mi akadálya annak, hogy levegyétek a falról?

2018. júl. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár évig még oké lesz, később nem biztos hogy örül majd neki. De amúgy miért nem inkább mesefigurás képet tesztek oda? Tegyétek a nappaliba. Én biztos nem tennék a gyerek szobájába nagyméretű családi képet.
2018. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Kb 7 eves azaz iskolas koraig szanjuk ezt a szobat amit most kap. Arra gondoltam, hogy az athivott baratai elott fogja "szegyelni", cikinek tartani. Igy ha mashova akasztjuk akkor is latjak. De a kerdes lenyegere valaszoljatok legyszi, ne a konkret targyra. Hogy ugy altalaban hogyan viszonyul kesobb a kiskori kepeihez, legyen az falon, bögren, parnahuzaton vagy barhol.
2018. júl. 10. 10:07
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem ez eleg fura otlet.. 100 x jobban nezne ki, ha vmi masrol tennetek ki kepet.
2018. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
39%
Nem tartom jónak. Rögzíthet benne dolgokat, ami nem szerencsés. Ezen keresztül érzékeltetném miért: rajzait jó kitenni - de nem sokáig, cserélgetni kell az újabb munkáira és a régit gyűjteni egy mappában, ugyanezen okokból. Állandóan a látóterében van, és "ezt jónak tartják a szeretett szüleim" - ezért elkezdheti "ismételni" - mert az, hogy mit tart a szülő jónak az nagyon fontos neki, nagyon figyel rá. Tehát a természetes fejlődésének egy akadályt jelent, visszahúzza. A fénykép is ilyen.
2018. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
25%

Családi képeket tenni falra, párnára, stb igencsak furcsa ötlet, hogy nem mondjam, ezelött 50 évvel volt szokás falusi családoknál.

A képeknek albumban van a helye, a családtagok nem dekorációs tárgynak való.

A falra olyasmit tegyetek, ami tényleg odavaló - kisgyereknek mesefigurák, állatok, stb., a többi helyre meg tájakról, virágokról, egyebekröl készölt képeket, ez normális!

2018. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem ertekeli egy kisgyerek, tehat nem is erdekli a csaladi kep. Szuloi haloba vagy nappaliba szokas csaladi fotokat kirakni.
2018. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ezt mondjuk furcsallom, mert manapsag tenyleg mindenkinek vannak studiofotoi, kismillioszor lattam mar falon, keretezve. Az en nagyszuleimrol is van fenykepesz altal keszitett csaladi fenykep ahol az en apukam meg kicsi, 50 eve kint van a falon...
2018. júl. 10. 10:36
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok

Nekünk is sok fotózáson készült képünk van, de egyet sem tettem ki a lányom szobájába. Egyszerűen nem odavaló.

2018. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!