Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti sokat sírtatok a munkahelye...

Ti sokat sírtatok a munkahelyeteken a gyerek/ek után? Hogyan kell segítenünk ebben a kollégánknak?

Figyelt kérdés

Egy kolléga két gyerek után jött vissza dolgozni. Lassan 4 hónapja már, hogy minden nap sír, ki van készülve amiatt, hogy ott kellett hagynia őket. A pénz miatt jött vissza dolgozni kizárólag, nem önmaga kiteljesedése miatt vagy hogy is mondjam.


Mi ilyenkor próbáljuk őt vigasztalni (de mivel lehet igazán?!), adunk neki édességet is, meg kétségbeesetten próbálkozunk neki valamit segíteni, de eredménytelenül.


Veletek is gyakori volt ez? Mi segített rajtatok?



2018. júl. 13. 08:59
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is van ilyen kolleganöm, ha tulorázni kell 5 percet már bőg,hogy sir a gyerek az oviban...


Mindünknek van gyereke meg dolga,nagyon idegörlő,hogy ekkora fesztivál van ebből

Az elején mi is mindent megtettünk,pl ott maradtam egy fél orát tovább, ez az én gyerekeimnek minusz egy ora velem töltött idö volt..


Ö 10perc autora dolgozik az ovitol én 40 perc auto utra...



Elején segíteni akartam most6 hónap után nem érdekel...

Egy gyerek se halt még bele az oviba

2018. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
91%
Hát én ezt nem tudnám 4 hónap után tolerálni. Forduljon szakemberhez, ez beteges.
2018. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon kedvesek vagytok, hogy próbáltok segíteni neki! De valószínű ezt neki kell helyre tenni.


Másik: Imádom a fiam és szeretek vele játszani, menni ide oda, közel lenni hozzá, látni, de azért ez az "utána sírás" dolog nekem nagyon durva. Ez a fajta majomszeretet túlzás.. És szerintem aki ennyire ragaszkodik a gyerekeihez, hogy lelki sérüléseket szenved ilyen miatt, annak komoly baja van. Mármint lelki életbeli hiányosság vagy valami, ami miatt ez kialakult..

2018. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
67%

“adunk neki édességet is, meg kétségbeesetten próbálkozunk neki valamit segíteni”


Ezt egy felnőtt ember írta ki?! Egy másik felnőttről? Szerintem a házitrollunk szórakozik megint. Tiniként ennyit tudott kitalálni.

2018. júl. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
98%
Egy bölcsis, ovis gyerek is beszokik ennyi idő alatt, szerintem kattant ez a munkatársad, senki sem szokott bőgni a munkahelyén.
2018. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
80%
Nem, velem ilyen nem fordult soha elő, értelmes felnőtt nokent vállaltam gyereket, semmi mentális problémám nem volt. A kolléganőd viselkedése nem normális
2018. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
98%

Főnök ehhez mit szól???

Mert ez nem normális.

Maradjon akkor otthon.

2018. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
52%

14, szerintem is kamu.

Édességet? Max. zsebkendőt.


Nem, soha nem hallottam még ilyenről. Ép elméjű ember max. akkor sír a munkahelyén a gyerekei miatt, ha felhívták, hogy bajuk esett vagy betegek és elvitte őket a mentő.


Gyenge kamut sikerült kitalálni.

2018. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
35%

Olyan estben találnám viszonylag érthetőnek, ha mondjuk a 2 gyerek egy 6 hónapos ikerpárt jelentene akiket azért kellett bölcsibe adni mert mondjuk az apuka hirtelen elhunyt és mondjuk rosszul álltak anyagilag vagy nemrèg kezdtek építkezésbe pl, mama meg rokkant nyugdìjjas vagy valami és nem tudna vigyázni a babákra. Na, így lenne oka miért sírni!

De általàban egy felnőtt embernek mèg kicsit jól is esik visszatérni a való világba, felnőttek közè

2018. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
44%

Nem veszitek észre hogy kamu?


" Adunk neki édeséget" :D máskor jobbat találj ki

2018. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!