Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsibe bármikor be lehet...

Bölcsibe bármikor be lehet íratkozni az évben?

Figyelt kérdés

Őgy értem, hogy van olyan, hogy pl. csak májusban vagy akkor megyek amikor akarok.

Dunakeszin lakunk ha esetleg valaki tud konkrétat.

És a felvételi lapon mit kell írni oda, hogy gyedet vagy gyest kapok? Még gyeden vagyok de azért mennék már most, hogy mire lejár addigra esetleg legyen hely. Szóval értitek...


2010. jún. 19. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, bárki bármikor beiratkozhat -ha van szabad hely, fölveszik a csemetét. Pl. mi decemberben kezdtük, novemberben iratkoztunk be.
2010. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Gödöllőn lakom, itt csak május első hetében lehetett beiratkozni és ez minden évben így van. Év közben itt nem lehet bekerülni, mert túl sok gyerek van, és csak 3 bölcsi. De elképzelhető, hogy nálatok felveszik.
2010. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ, különben 1 éven belül biztosan nem veszik el ezért kellene már most beíratkozni. Itt csak 2 bölcsi van és 36000 lakos. :o
2010. jún. 19. 12:01
 4/4 A kérdező kommentje:
"nem veszik fel" Bocs...
2010. jún. 19. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!