Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tapasztalt anyukák! Elmondanát...

Tapasztalt anyukák! Elmondanátok a véleményeteket? Több lent.

Figyelt kérdés
Másfél éves kisfiam általában 9 körül kel reggel, nem szoktam ébreszteni, hagyom h aludjon ameddig szeretne. Ezért viszont mire reggelihez jut kb fél 10,és nem is eszik túl sokat. Később valamennyivel többet a nap folyamán, de egyébként nem túl nagy étvágyú, főleg reggel. Egy rokonomtól azt a kritikát kaptam, hogy fel kéne ébresztenem a kicsit egy órával vagy másfél órával korábban, hogy "reggeli" időben egyen. Azért, mert ha ovis lessz, akkor úgyis korán kell majd ébresztenem, és szokjon hozzá, meg ahoz is, hogy korán eszik. Ha valahová mennünk kellett és ébresztettem, akkor sem evett nagyon, és egész délelőtt nyűgösködött a kialvatlanságtól. Szerintetek jól teszem, hogy a bioritmusára bízom a dolgot, vagy igaza van a rokonomnak, és változtatnom kéne? Köszömöm, ha hozzászóltok!
2018. aug. 1. 21:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. aug. 2. 08:41
 12/12 anonim ***** válasza:
10ig alszik az enyem is. Reggeli gyumolcspure vagy joghurt, de van hogy csak inni hajlando.
2018. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!