Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassam le errol, mi...

Hogy szoktassam le errol, mi lesz a bolcsiben igy?

Figyelt kérdés
Lanyom 2 evet tolti par heten belul. A problema az, hogy barmilyen etelt a kezebe adok, rogton addig tömi a szajaba, amig el nem kezd oklendezni. Tanitom egesz kis kora ota hogy pici falatot, egy harapast, de semmi haszna. Ha a kezebe adok pogacsat, gyumolcsot, egy szal főtt virslit vagy barmit, mindig ugyanaz a vege. Betömi. Amugy nincs problema az etkezesevel, sot kanallal is egesz szepen eszik (mondjuk ugy meg a fele az oleben landol). Ezt kulon meg kell majd emliteni a bolcsiben, hogy nehogy a kezebe adjanak valamit? Felek hogy megfullad..Egyaltalan hogy tudom leszoktatni errol?
2018. aug. 2. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Adj felvágott virslit elé vagy bármi mást amit feltudsz vagdosni és te is így egyél. Egy idő után leszokik majd róla :)

Bölcsiben figyelnek rá ne aggódj

2018. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindent szeletelve kap. Csak neha kiprobalom, eleg nagy e mar ahhoz h megertse h nem szabad tomni. Van aki mar 1 ev alatti gyereknek is odaad pl egy kiflit, az meg elmajszolja. Hat nalunk sajnos nem igy van.
2018. aug. 2. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem alapbol is felvagjak neki. De jo ha megemlited :)
2018. aug. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk volt "táékoztató füzet", ami azzal kezdődött, hogy kértek írásban pár oldalas jellemzést a gyerekről: Napirendje, kedvenc játékai, mit eszik, mi az, amit utál, mennyire beszél, szereti-e a meséket, stb... Én pl simán beleírtam, hogy csak úgy tud elaludni, ha melléfekszem. A gondozónő az első néhány alkalommal simán lefeköüdt mellé a földre, aztán a gyerkőc beleszokott, hogy ott máshogy működnek a dolgok.


Ha szólsz, figyelni fognak erre. És lehet, hogy a többi gyereket elnézve rájön, hogy hogyan is kellene...

2018. aug. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!