Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hamarabb alszik a feleségem...

Hamarabb alszik a feleségem mint a gyerek. És nekem el kell utaznom 3 napra. Félek hogy majd akkor is elalszik hamarabb. Ennyire fáradt? Miért nem várja meg h elaludjon? Ti is ennyire fáradtak voltatok?

Figyelt kérdés
Fekszenek tvznek én elmegyek fürdeni mire kész vagyok a gyerek még tvzik feleségem meg mar alszik.
2018. aug. 10. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Ez a kérdés volt már.
2018. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ennyire fáradt. Könnyen előfordul. Tudja egyébként, hogy hamarabb elalszik? Ha igen, akkor szerintem nem lesz gond a 3 nap alatt. Ha tudja, hogy nincs más, aki a gyerekkel legyen, nem fog elaludni.
2018. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Ez a kérdés már volt..

Igen természetesen nagyon fáradt,gondolom nem direkt alszik el

Hány éves a gyerek?

Feleséged dolgozik? Segítesz neki otthon?

Lehet,hogy mivel otthon vagy így tudja,hogy nem kell vigyázni

De ha már nem vagy otthon akkor figyelni fog

Miért nem kérdezed őt????? Hisz a feleséged

2018. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Mekkora az a gyerek, hogy tv-re altatjátok?


Egyébként én este bírom, de reggel nagyon nehezen kelek, a férjem intézi a reggeli peluscserét és evést, utána ébreszt, hogy szopizzon a kislányunk, a gyümi után szokott. Amikor elutazik, akkor az első nyekkenéste felébredek. 😊 Szóval ne izgulj ezen, biztonságban lesz a gyerkőc.

2018. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem normális. Én is hulla vagyok estére de addig nem kényelmesedem be az ágyba amíg a gyerekeket le nem raktam a saját szobájukba aludni.
2018. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem szerencsés a tévén altatni a gyereket...ha nem ott altatna a gyerek nem is hagyná elaludni,nekem volt hogy nagyon fáradt voltam, és majdnem elaludtam a gyerek előtt, de támogatott, hogy ne aludjak meg próbálta szemem kinyitni 😂.

Ja egyedül lesz figyelni fog hogy ne aludjon el szerintem egyébként.

2018. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Mégis mi történne, ha hamarabb aludna el, mint a gyerek? Majd el alszik a gyerek is.
2018. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
tényleg volt már ez a kérdés
2018. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Már múltkor is kérdezted még azóta sem telt el az a három nap? Szerintem kezeltesd magad.
2018. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én ilyet még nem kérdeztem. :D

Nem a tvn altatja csak fürdés után még kicsit hagyja őt mesét nézni. Kb egy fél órát.

3 éves a gyerek. Dolgozik a feleségem is

2018. aug. 10. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!