Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hamarabb alszik a feleségem...

Hamarabb alszik a feleségem mint a gyerek. És nekem el kell utaznom 3 napra. Félek hogy majd akkor is elalszik hamarabb. Ennyire fáradt? Miért nem várja meg h elaludjon? Ti is ennyire fáradtak voltatok?

Figyelt kérdés
Fekszenek tvznek én elmegyek fürdeni mire kész vagyok a gyerek még tvzik feleségem meg mar alszik.
2018. aug. 10. 21:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor vissza mentem dolgozni, én is hamarabb aludtam mint a fiam.

Mert 4:50kor keltem, 7re jártam vidékre dolgozni. Ő pedig csak 7kor kelt mert tata vitte bölcsibe/oviba.

2018. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
97%

Van, hogy én is hamarabb alszom el, mint a gyerekek. Sőt, a Férjem is előbb szokott, amikor ő altatja őket.

Vicces, amikor hallom, hogy horkol és a gyerek rászól, hogy halkabban mert így nem tud elaludni. 😄

Nálunk, ami bevált, hogy sötét van és fogom a kezét. Így tuti ott marad mellettünk. Aztán általában felébredek és átviszem az ágyába. Nem kényelmes, ha köztünk alszanak.

Éjjel is bármikor felkelhet, amikor a feleséged alszik. Szóval szinte mindegy ki alszik el előbb. Ha nagyon muszáj a tv, tegyen időzített kikapcsolást rá. De inkább olvasson mesét.

2018. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
Anno én is korábban elaludtam,mint a gyerek. Ő simán fenn volt hajnal 1ig, én meg kidőltem 10kor. Ott dekudtf mellettem és nézte a tv-t. A világon semmi baja nem esett. Ha megmozdult, felébredtem rá
2018. aug. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk ha hazaér a munkából, néha főzz meg te is, moss ki, teregess ki, porszívózz fel, hétvégén is nyugodtan néha-néha megcsinálhatod, így neki lesz ideje pihenni és nem fog a gyerek előtt bealudni. Nyilván fáradt, ki van merülve. Tudod ez ellen sajnos nem lehet mit tenni.

Amúgy általában mi is előbb elalszunk, mint a gyerekünk. A férjem hajnalban kel, fizikai munkát végez, én is negyed 6 után már kelek, 25 km-re dolgozom a munkahelyemtől, busszal járok, a járatokhoz igazodom, ami azt jelenti, hogy negyed 6-fél 6, mire hazaérek. Itthon napi teendők, gyerek, stb.

Közel alszik hozzánk a gyerek, ő elvan, ha valami gond van, akkor meg úgyis felébreszt minket. Azért egy 3 éves már képes erre.

2018. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk úgy alakult, hogy aki kidől, kidől, a másik lezavarja az egyórás esti rituálét és marad a gyerekkel éjszakára (kétéves). Tévénk nincs, este senki se bámul kijelzőket. Ritkán is van ilyen kidőlős móka.
2018. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!