Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a gyereke (másfél-2...

Akinek a gyereke (másfél-2 éves) nem akar kenyeret, pékárút enni, az hagyja a dolgot vagy próbálkozik vele valahogy?

Figyelt kérdés

A fiam nagyon nem akarja enni. Leeszi a falatkákról a feltétet, a kenyeret/zsömlét/kalácsot épp ami van, ott hagyja. Ha én adnám neki, hogy egye meg azt is, elfordítja a fejét.

De a pogácsát, más hasonlót se akarja megenni. Ez gond?


Tartok tőle, hogy emiatt nem akar megszilárdulni a kakija. Csak gyümölcs meg egy-két falat főtt étel.. Ha enne kenyeret, talán megfogná neki a hasát..?


2018. aug. 13. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
A fehér kenyerben úgysincs semmi hasznos, engem nem zavarna. Tésztát, krumplit, rizst eszik? Ha puha (nem folyós) a kaki ja, az egyáltalán nem baj, sőt, sok Kis óvodás pont hogy szörnyű szorulástól szenved, mert csak a kenyeret, tésztát hajlandó megvenni, semmi Zöldség, gyümölcs. Hidd el, az a rosszabb. Ha folyós a kaki ja, akkor viszont más gond van, nem a kenyér hiánya.
2018. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem volt ilyen, de alapból nem gond, ha más "jó" szénhidrátot kap. Ha adsz neki üveges bébiételt, a gyümölcsök és a főzelékek között is vannak gabonával dúsítottak. Inkább majd az oviban lehet belőle probléma, ha pl. bele akarják erőltetni.
2018. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Perecet probald ki:) az enyem igy szerette meg.
2018. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En hagynam a fenebe, igazabol semmi olyan tapanyag nincs a pekaruban, ami hasznos lenne. Szenhidratot, rostot a zoldsegbol es a gyumolcsbol is visz be. Teljesen felesleges eroltetni szerintem. Ha latja, hogy ti mindig eszitek, akkor elobb-utobb o is fogja ugyis.
2018. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kifejezetten orulnek neki, ha feher kenyerrol van szo.


Ha rozs kenyer akkor lehet tul keseru neki

2018. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én fiam se eszi. nem erőltetem.
2018. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sem eszem kenyeret meg ilyeneket.


Felesleges, szerintem, semmi tápanyag nincsen benne :), és nörülj neki, hogy nem székrekedéses...

2018. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!