Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Féltékeny a lányom mindenkire....

Féltékeny a lányom mindenkire. Lesz kis tesó, rá is ilyen féltékeny lesz? Mit csináljak hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés
Ha az apját nem puszilgathatom előtte mert sír. Hugomnak a 3 hónapos lányát megfogtam és ordítot.
2018. aug. 16. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy lesz ilyen, a kistesóra ezerszer jobban lesz féltékeny. :D
2018. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Ne engedj a hisztijének, mert azzal csak azt közvetíted felé, hogy igaza van, anyának senki mást nem szabad szeretgetnie. Szépen, kedvesen mondd el neki mindig, hogy attól, hogy x-et szeretgeted, őt is szereted. Ezt pl. egy közös ölelgetéssel is be lehet mutatni.
2018. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem adhatsz a ferjednek puszit előtte?! Azért ne vicceljünk már, nehogy már ő diktaljon... El kell neki szépen mondani, hogy másokat is szeretsz rajta kívül, ehhez ideje lesz hozzászokni. És semmiképp ne engedjétek, hogy a hisztijével elerjen bármit is...!
2018. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiam is csinálta. Egy időben, kb 3 éves kora körül mindenkire rászólt, hogy anya enyém. És lökdöste azokat, akik puszit adtak neki. Nem szabad enhedni neki, én sem tettem. Elmagyaráztuk neki a családi kapcsolatokat, sokszor, de még igy is nehezen fogadta el, hogy valaki anyához ér rajta kivül. Szerintem ez minden gyereknél van.

Ne hagyjátok, hogy ő döntse el, ki puszilhat meg előtte, mert csak rosszabb lesz.

2018. aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, ha ezt csinálod, és hagyod diktálni, csak rosszabb lesz. Nem ő parancsol nektek, vagyis nem így kéne lennie.

Szoktasd hozzá, hogy nem minden úgy van, ahogy ő akarja, mert igen, a kistesőra százszor féltékenyebb lesz.

2018. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kellett volna megnevelni
2018. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az apját nem puszilgathatom előtte mert sír" És? Na nehogy már a gyerek "parancsoljon". Te meg fogtad magad és akkor mostantól nem kap apa puszit előtte, hát ez a legrosszabb amit tehettél. Meg kell neki magyarázni, hogy apát is szeretjük, ezért kap puszit, őt is szereted, neki is adsz puszit stb... Majd megszokja.

Ahogy a kistesót is megfogja szokni de szerintem készülj a legrosszabbra.

2018. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!