Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok ajánlani természetes,...

VTimi30 kérdése:

Tudnátok ajánlani természetes, bio gyerek vitaminokat? Amelyek tényleg hatásosak.

Figyelt kérdés
Van egy 9 éves kisfiam és egy 6 éves kislányom. Annyi féle vitamin van,hogy nehéz eldönteni melyik a legjobb. Egy ismerősöm nagyon rá akar beszélni az aloe vera-s termékekre,de olvastam,hogy guar gumit is tartalmaz stb..
2018. szept. 4. 14:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem felnőttként a méz ilyen tökéletes megoldás. Mondjuk nekem alig veszi be a gyomrom a nyers növényi eredetű táplálékot, ezért külön odafigyelek, hogy meglegyen a bő minimum, még ha szalonnával ÉS zsíros deszkával is... Azt nem tudom komolyan venni, hogy mézet ilyen háromévesen szabad adni. Próbálkozni kicsi adagokkal szerintem nem vészes, olyan meg, hogy méz miatt lesz valaki allergiás, nem tudom, mekkora fejből kéne kipattanjon, hogy jól hangzó alátámasztó körítéssel azt mondjam, igaz is lehet... Jó, igen, cukor... Ami pl. reggel nagyon is kapóra jön minden egyes sejtnek, aham... Szóval igen, apró magvasok kivételével gyümölcs, jó zöldségek, persze mind nyersen. Ha meg valamelyik olyat nem eszi, amiről azt olvasod, szükséges lenne X adag, az reggel-délelőtt bolondítható mézzel egyéni belátás szerint.
2018. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A méz nem allergiát okoz, hanem botulizmust, azért nem lehet egy bizonyos korig adni. 1 éves alatt. Ez egyfajta mérgezés, persze, csak ha fertőzött a méz.
2018. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!