Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti amikor 2-3 év utan gyerek...

Ti amikor 2-3 év utan gyerek mellol viszamentek dolgozni, nem feltek h elfelejtettetek valamit?

Figyelt kérdés
Lehet h en vagyok buta de most igy elkepzelem a szamlazasi, grafikai, marketing rendszereket, programokat, feluleteket amikkel dolgoztam, valahogy kisse elhalvanyultak a dolgok...raadasul azota frissultek is ezek a programok. Miota itthon vagyok, csak a gyerek es haztartas korul forgok. Felek h visszamegyek es elrontok vmit, vagy siman csak nem fogok emlekezni, hogy hova is kell most kattintani..veletek volt ilyen..?
2018. szept. 7. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Én még nem mentem vissza dolgozni, de ettől én is tartok, sőt már rémálmom is volt ilyen, hogy nem tudtam már mit hogyan. De úgy gondolom nem dobnak egyből mély vízbe, hanem szépen visszatanítanak, az új programokat és módszereket meg alapból meg kell tanítsák.
2018. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Most megyek vissza és nem várják el, hogy mindent tudjak, hisz ahogy írtad nálunk is teljesen más a program, a főnök is változott, a munkakör se teljesen ugyanaz... beszéltünk is róla, hogy ki mellé ülök kezdetben, hogy átadja az infót. Szerintem pár nap és menni fog.

Pénzügyre megyek vissza 3 év után.

Amitől inkább tartok, hogy mikor betegszik le először a gyerek.

2018. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 6 év után mentem vissza, azóta több új rendszer, gép, szisztéma alakult ki, telepítettek. Szinte az alapok nem változtak, a visszaszokási időt adnak, ezt előre tisztázni kell mikor várják el hogy újra teljes emberként állj munkáa (számítani kell rá, hogy 2-3 éves gyerek 2 hetente beteg, így valakinek táppénzre kell mennie vele). Ez beosztástól, munkaterülettől függően 2héttől fél évig terjedhet
2018. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Én műtőben voltam, és igen már eléggé elfelejtettem hogy melyik műtétnél mikor mit kell adni az orvosnak, és ugye amikor ott dobog a szív előttem, nem ártana ha nem a rossz eszközt adnám az orvosnak, úgyhogy szerintem majd előtte kérem hogy mutassák meg újra. Ez van.
2018. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, tök normális, hogy az ember kiesik abból, amit nem csinál hónapokig-évekig. Nekem elég sokrétű a munkám, és konkrétan, ha két hétig nem kell egy bizonyos feladatot csinálnom, akkor sokszor előfordul, hogy elő kell kapnom a jegyzeteimet, hogy is kell ezt a folyamatot csinálni. Paráztam rajta kicsit eleinte, de aztán kiderült, hogy az összes kollégám (a főnökömmel együtt) így van ezzel, szóval nem az értelmi képességekkel van itt gond. :)

Egyébként a kérdésedről egy barátnőm sztorija ugrott be, akinek az egyik kolléganője gyesről visszatérve a flopimeghajtót kereste a gépen. :)

Szóval ez mindenkivel előfordulhat, értelmes emberek nem akadnak fenn rajta, ahogy előttem írták, kérj segítséget, és pikkpakk újra belerázódsz (nyilván nem a nulláról kell kezdened).

2018. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!