Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjszakai sírás 2 évesen mitől...

Éjszakai sírás 2 évesen mitől lehet?

Figyelt kérdés

Durván 2-3 hete van, hogy minden éjjel sír.

Nem a roham-szerű dologra gondolok (volt olyan is 1x kb 1 hónapja, de ez nem az), csak fel-felsír álmában, sokszor egymás után. Volt közben egy fülgyulladása, először azt gondoltam, ezért van, de már rendben a füle, a sírások viszont nem szűntek meg.

Aki tapasztalt hasonlót, mi lehet az oka?



2018. szept. 30. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz álom ?
2018. szept. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá, csak újabban rendszeres (minden éjjel van), nem tudom, hogyan lehetne jobbá tenni neki az éjszakát.

Meg ilyenkor érdemes-e felébreszteni, vagy hagyjam aludni/sírni... Magam mellé szoktam fektetni, akkor egy időre abbamarad, majd kezdődik újra.

2018. szept. 30. 07:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne fektesd magad mellé, ne is keltsd fel. Sötétben símogasd meg, és hagyd kicsit sírni. Rosszat álmodik.
2018. szept. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nàlunk mondjuk fel is ébredt, szeparációs szorongás van ekkor is.

Nálatok talán rossz álom vagy a foga bántja néha.

2018. szept. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk az úgynevezett éjszakai lidércnyomás okozott sírást a lányunk ekkora korában. Nála a túlzott fáradtság váltotta ki.

[link]

2018. szept. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az en gyerekem most h 2 eves elmult es kint van az osszes foga, tobbet eszik. En ebben lattam az okot h felsir. Miota konnyu vacsorat kap, jobb lett a helyzet. Igaz igy is felsir neha. Multkor egy mesefigura nevet kialtotta almaban amitol tudom hogy fel (pedig nem felelmetes a mese, csak attol ijedt meg hogy az a mese szereplo-jatekbol-megijesztette a baratjat). Szoval jonnek a remalmok ebben a korban sajnos. Mindegy, mennyire bekes, kedves meseket nez vagy olvasol neki. Multkor az en gyerekem elkezdett felni a bogyo es babocas konyvben a hangyagyerekektol. Vagy az utcan az ugato kutyaktol. Meg egy szakallas bacsitol a buszon. Es egy szobortol a jatszoter mellet.Szoval ilyen hetkoznapi dolgok is taplaljak a remalmait sajnos.
2018. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, hogy esetleg valami mese is lehet, amitől fél, viszont az a baj, hogy ő nem beszél még, nem tudja elmondani. Meg nagyon rossz evő. Vagy eszik vacsorát, vagy csak az esti kakaó kell neki. A másik, hogy nemrég született meg a kistesó, egy szobában vannak, és sajnos van, hogy felébrednek egymásra is.
2018. okt. 1. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!