Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor tud tudatosan csendben...

Mikor tud tudatosan csendben lenni hosszabb időre?

Figyelt kérdés
Kb. Hány éves kortól képes a gyerek arra, hogy ha azt mondom pl. Apa éjszaka dolgozott, ezért most alszik, csendben készülődjünk, akkor valóban hosszabb ideig halkan beszél ha kell, nem pedig 1 perc után újra hangoskodik? Csak tapasztalatokra vagyok kívancsi, találgatásokra nem!
2018. okt. 14. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
A kisfiam 5 éves, szerintem nem tudná megcsinálni. A lányom 2.5 és gond nélkül képes lenne rá, sőt, még ő szólna rám suttogva, ha nyikorogna a cipőm, vagy zörögne a zacskó. Másképp áll a helyzetekhez, más személyiség is, és más energiaszinten mozog... nem tudom másképp megfogalmazni. De szerintem ez gyerekfüggő, nem életkorfüggő.
2018. okt. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Ebben a pillanatban is ez folyik nálunk, a párom éjszakás volt, az 5 éves lány nem bìrja ki hogy ne kiabáljon 5 percig, a 2,5 éves fiú pedig igen...

A lány pl nem megy el úgy oviba, hogy ne kezdjen el kiabálni a még alvó vagy éppenhogy elaludt apjának hogy 'apa pusziiiii', pedig minden áldott nap 100x elmondom, hogy halkan már, hagyd aludni! 😠😠😠

2018. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy ez ilyen 'első gyerek dolog'. :D
2018. okt. 15. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!