Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti főztök, takarítotok 3...

Ti főztök, takarítotok 3 kisgyerek és munka mellett? Vagy van erre külön személyzet, segítség?

Figyelt kérdés
Mind a 3 gyerek 4 év alatti, 1 jár oviba. A másik kettő itthon van. Plusz dolgozok is (saját vállalkozás). Nagy 5 szobás, 2szintes, amerikai konyhás családi házunk van nagy garázzsal ezt képtelenség lenne egyedül takarítani. Az anyósom, ovis anyukák meg vágják a pofákat, szerintetek?

2018. okt. 18. 14:16
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
87%
8 éves nagyfiú és 1.5 éves ikrek mellett én is dolgozok itthonról. Az ebédet rendeljük ennyi amit megengedek magamnak de hétvégén én főzök. Takarítani meg akkor szoktam mikor aludnak.
2018. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
83%
Én 1 gyerek mellett is fogok takarítónőt alkalmazni a 130 nm-es házban. Nem érdekel ki mit gondol, abban a pár órában amíg itthon vagyok hétköznap nem takarítani fogok és hétvégén is inkább a családdal vagyok. Anyagilag nekünk ez nem gond.
2018. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
21%
Azert ugy megkerdeznem apukat is h az also hangon 80millios hazhoz, a szemelyzet es 3 gyerek eltartasahoz mennyi koze van:)
2018. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
79%

Nekem van egy "titkom": amibe nem akarom, hogy bárki is beleszóljon, belekössön, azt NEM kötöm más orrára. Borzasztóan bonyolult. ;)


Ha te abban leled az örömöd, hogy azzal borzolod a kedélyeket, hogy úton útfélen híreszteled, hogy bejárónőtök van, akkor viseld el, hogy "pofákat vágnak". Senki se szereti a felesleges felvágást, ez ugyanis magánügy, hogy hogy tartod rendben a környezeted.


"Érdekes", engem soha senki nem kérdezett még meg, hogy jár-e hozzánk takarító.

Egyébként a kisnyugdíjas édesanyámhoz (is) jár hetente.

2018. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
42%

Hát kérdező azért van egy provokatív stílusod, talán ezért vágják a fejeket, nem azért mert van takarítónőtök.

51%-os neked meg mi frusztrációd van? Mi közöd van hozzá, más mit kezd a pénzével?

2018. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
78%
Egyelőre még bírom, annyi, hogy nem főzök. De érzem, hogy kicsit keveset tudok adni így a gyerekeknek, szóval megfordult az én fejemben is a segítség.
2018. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
35%
Bocsi, csak kicsit sok 25-30 eves, gyerekes, "mindent magamnak koszonhetek hiszen 5 eve reszmunkaidoben dolgozok otthonrol a maganvallalkozasomban" tipusu kerdezo/valaszolo van itt az en ingerkuszobomnek. Mikozben a kornyezetemben egy atlag 25 eves epp hogy csak elhelyezkedett a munkahelyen az egyetem utan. Csupan furanak tartom ezt hogy itt mindenki tobbgyerekes milliomos polihisztor, termeszetesen a daddy segitsege nelkul hiszen o egy Strong Independent Woman. Persze ha igy van, minden tiszteletem. Es vegsosoron nem erdekel, hogy a kerdezo maga panirozza e a rantotthust vagy Juliska neni, sem az h melyikuk takarit. Szerintem a kerdezonek is a stilusaval van baja a kornyezetenek.
2018. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
36%
Sokan azzal jönnek hogy "nem mindenki tud megfizetni egy takaritónőt". Érdekelne hogy mennyibe kerül egy takaritőnő, aki csak takarit, és 1 honapban hányszor kell hivni?
2018. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
76%
Hogy lehet a bejárónőt cselédnek hívni?! Az, aminek Te kezeled! Az aki takarít, elpakol, ráadásul utánam, tiszteletet és megbecsülést érdemel. Cseléd, már csak a szóból is süt, hogy valóban sosem telne rá, azért kell porig alázni szerencsétlent. Még ha csak a kérdezőnek akartál ezzel odaszúrni..
2018. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
56%

Vidéken nekunk heti 1 nap 1000/óra. 3-4 órát van, tehát max havi 16 ezer.


Sokan azért vágnak fejeket, mert nem vagy igazi anya, ha nem pusztulsz bele a melóba. Főzzél mossal takarítsal dolgozz csirkét vágj megbolondulj. Ha véletlen élvezed az életed, az bűn mert akkor nem haltal bele eléggé a szerepedbe! Csak az a jó anya aki égnek álló hajjal megy reggel oviba és panaszkodik a sok dolgáról és bunkó férjéről.

2018. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!