Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti főztök, takarítotok 3...

Ti főztök, takarítotok 3 kisgyerek és munka mellett? Vagy van erre külön személyzet, segítség?

Figyelt kérdés
Mind a 3 gyerek 4 év alatti, 1 jár oviba. A másik kettő itthon van. Plusz dolgozok is (saját vállalkozás). Nagy 5 szobás, 2szintes, amerikai konyhás családi házunk van nagy garázzsal ezt képtelenség lenne egyedül takarítani. Az anyósom, ovis anyukák meg vágják a pofákat, szerintetek?

2018. okt. 18. 14:16
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
83%
Mi sajnos nem tehetjük meg, hogy takarítónőt hívjunk, de ha megtehetnénk, akkor nagyon nagy segítség lenne. Most egyelőre úgy próbáljuk meg minimalizálni a házimunkát, hogy robotosítjuk a háztartást. Ez is sok pénz, de spórolunk rá. Mosogatógép, szárítógép, robotporszívó. Szerintem ezek szuper dolgok! :)
2018. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
50%
4 kisgyerek, nagy kétszintes családi ház, hatalmas udvar, kert, kutyus. Én főzök, takarítok, férjem is szokott , de én itthon vagyok, nem dolgozok. :) Engem zavarna, ha más sertepertélne itt, meg amúgy is szeretem csinálni.
2018. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Coffelia ***** válasza:
Soha eszembe nem jutna pofákat vágni arra, ha valakinek bejárónője van... nem is értem, mindenki úgy szervezi meg az életét, ahogyan a legcélszerűbb, és ez nem kell, hogy valami hétpecsétes titok legyen. Aki keveset van otthon, de amikor otthon van, szüksége van a rendre és a tisztaságra, annak ez egy áldás, a pénzt, amit a kevés otthon eltöltött idő mellett megtermel, jogosan költi arra is, hogy mire hazaér, ne a gürizés folytatása várja...
2018. okt. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Te dolgod, te életed. Ne foglalkozz más véleményével. Valószínűleg irigyek. Csináld úgy, ahogy jónak látod.
2018. okt. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!