Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idő után mutattátok be...

Mennyi idő után mutattátok be a gyerekeknek az új pártokat?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt fogadta el? Milyen volt az első találkozás?
2018. okt. 25. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

2-3 hónap után addigra mi is összekovácsolódtunk, a gyerekek lassacskán elfogadták de több idő, ez is. eleinte visszahuzodóak voltak, dea párom is, neki nincs gyereke vagyis mostmár van 2 :) amugy 3 éve vagyunk együtt.

ő a nevelőapukájuk és majdnem az édes is mert az viszont nem foglalkozik velük.. nekik a párom az apuka....

2018. okt. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
2-es haha :D
2018. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon hamar, mert az éjszakàkat 1 hét utàn itt töltöttem sokszor, ruhàim egy része szintúgy elkezdett àtvàndorolni, úgyhogy szinte az elejétől.

Akkor volt 6 éves, most 9.

Nagyon jól kijönnek, de az édesapjàval is nagyon jó maradt a kapcsolat, akkor alszik, akkor jön-megy hozzà, amikor csak akar.

Hivatalos làthatásra nem is volt szükség, s ő is nyugodtabb, tudja, hogy pàrom szereti a kislànyt.

2018. okt. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltam még ilyen helyzetben, de biztos hogy én pár hét után semmi esetre sem mutatnám be. Fél év körül talán, vagy még később.
2018. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elso, hogy talalkoztatok?
2018. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

De jó kérdés,engem is érdekelne. 3 hónapja vagyunk együtt az uj párommal.A lányom még nem ismeri.Mostanában beszéltük hogy ideje lenne megismerkedniük.

Írok majd hogy fogadták egymást. :)

2018. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Jóbarátom esetét írom le:

1 hónap után mutatta be a kislánynak a csaj, előtte persze már beszélt neki róla, és tudta minden randi előtt, hogy azzal a "bácsival" megy most anya találkozni. :) Azonnal elfogadta (lévén, hogy az igazi apja sajnos nem sokat törődik vele...) Azóta már rendszeresen ott alszik, odavannak egymásért, olyan dolgokat játszanak, amiket az igazi apjával soha. És a kislány már az "új apukájaként" emlegeti, berángatta még az orvoshoz is magával. A közös programokon automatikusan fogja a kezét, szóval szuper őket együtt látni. :)

2018. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
Jézusom lepontozzátok ha valaki azt meri írni hogy nem mutatná be hetek után. Könyörgöm gondolkozzunk már felnőtt emberek lévén. Pár hét alatt te magad alig ismered meg a másikat, de már rohansz vele a gyerekedhez és várod h apaként nézzen rá. Nem egy, nem két példát lehet látni, amikor az anyuka két hetente mást visz haza,mert éppen ő mindegyikkel hosszútávra tervezi, a szegény gyerek meg nem érti hogy miért van ott mindig más bácsi. Mondok jobbat, amikor a gyerek sorszámozva emlegeti a "nevelőapukat". És csodálkoztok majd h a gyereknek nemtud kialakulni normális értékrendje. Mikor mutatok be valakit.. ha eltelt annyi idő hogy megismertem, tudom milyen ember, ismerem az értékrendjét, megtudok bízni benne, és hosszú távra tervezünk, stb... Ha ehez elég pár hét, gratulálok! Talán a gyereket kellene elsősorban nézni és nem magatokat..
2018. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

83 % os, a kerdes az volt, hogy mikor mutatTATOK be az uj parotokat.

Irtad, nem voltal ilyen helyzetben, akkor minek valaszolsz ? Senkit nem erdekel mit csinalnal HA, a kerdes nem felteteles volt!

2018. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A jóindulat csak úgy sugárzik belőled kedves utolsó válaszoló! További szebb napot :D
2018. okt. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!