Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki, mit venne egy 6hónapos...

Ki, mit venne egy 6hónapos kislánynak Mikulásra?

Figyelt kérdés

2018. nov. 4. 22:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pont 6 hós volt a lányom tavaly, mikor jött a mikulás. Van nagyobb gyerek is, szóval természetesen volt csomag a kicsinek is. Puha könyv volt benne, ez a tubusos gyümölcspüré és fürdőjáték.

Az ideivel nagyobb gondban leszek... 6 hónaposan nem érdekelte a tesó csomagja.

2018. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Oszinten? Vettem neki mikulasos csokit aztan megettem az osszeset :D
2018. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Coffelia ***** válasza:

A mikulást akkor még kihagytuk, december 23-án lett féléves. Karácsonyra kapott egy masszív kisautót, és már akkor csodálkoztunk, hogy milyen céltudatosan bontja szét, és játszik vele - tényleg a kisautóval, nem a papírral :)

Egy évvel később már állítottunk adventi naptárt, nagy zsebest, filcanyagból. Minden reggel mehetett kutakodni a zsebekben, és imádta, pár nap múlva már magától ment reggelente. Egy műanyag állatkás csomag darabjait rakosgattuk bele, néha kis kockacsoki vagy mandarin volt. Mikulásra kapott már csokit, jó sokáig tartott, míg apránként megeszegette, nem akartuk, hogy egyszerre sokat kapjon belőle, de rendes volt és kibírta :D És akkor kapott egy karácsonyi böngészőt, a Keress, találj, mesélj! sorozatból, azt rendszeresen nézegettük, oda volt érte. Még februárban is emlegette és mutogatta, hogy a szobában hol volt korábban a karácsonyfa. Azóta is karácsonyimádó, mint én :)

2018. nov. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!