Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves volt a gyereketek,...

Hány éves volt a gyereketek, amikor először mertétek legalább 1 órán át egyedül, felügyelet nélkül otthon hagyni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 17. 20:27
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
82%
Persze nem úgy értem, hogy iskolás koráig folyton egy légtérben leszek vele, nyitott ajtónál már most is elvan a szobában, amíg pl. elmosogatok, ha kell valami, szól vagy kijön. De felügyelet nélkül nem hagyom addig.
2018. nov. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
90%
8 èvesen,míg boltba mentem.Most harmadikos,szokassuk,hogy ha èjszakàs az apja,ès nekem reggel menni kell dolgozni,addig ő alszik,ha netán felèbred ,akkor tvzzen.N 5.15kor megyek el,az apja 6.30körül èr haza.
2018. nov. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
76%

10 éves.

Én már elsős koromban egyedül voltam otthon reggel. Más világ volt 30 éve...

2018. nov. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
60%
Természetesen az 5 éves is tudja a címét és ismeri a számokat is (bár be van táplálva a vezetékes telefonba). A 7 évesről meg ne is beszéljünk. Van 2 kutyánk, nem jut eszébe senkinek bejönni hozzánk. Bár felénk a közbiztonság is nagyon jó (utcán leengedett ablakkal lehet hagyni az autót stb.) Tudják mit kell csinálni, ha füst van, vagy jelez a szénmonoxid jelző. Megbízható gyerekek. Legalább belőlük nem lesz az az életképtelen felnőtt, mint a mai tinikből, akik már túl vannak féltve és el vannak kényeztetve.
2018. nov. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
63%

6 evesen siman vigyaztam a 5,3 eves hugaimra ...

A sajat egyerekeim 6 eves koruktol mikor iskolasak lettek egyedul jartak suliba

Mikor a fiam is iskolas lett spec godollorol budapesztre jatrak be a noverevel a suliba akkor 9 es 6 evesek voltak .

A legkisebb mazlista mert amig ezen a melohelyen dolgozom addig egyutt megyunk de haza fele a batya hozza haza. Es kb 1,5 orat egyedul vannak. Most 14 a fiam a kicsi 8

De a nagylanyom es a fiam egyutt vigyazott a kicsire mar olyan 2 eves volt a kicsi.akkor a nagyok 10 es 7 evesek voltak.

De videken laktunk akkor szal a bolt is messze vilt de nem annyira h osszeszedjem a gyerekeket miatta.


Amugy szoktatas kerdese. En onnalonak nevelem a gyerekeimet.

2018. nov. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
79%

Úgy, hogy a lakásban volt(garzon), miközben én fürödtem, fél-egy órákat már kétévesen is volt.


Legelőször 5 perceket úgy, hogy levittem a szemetet, leugrottam a ház aljában lévő kisboltba 2-3 évesen.


Úgy, hogy nem vagyok az épületben, vagy a közelében, szerintem olyan jó 7 éves koráig nem lesz nemhogy egy órára, félre sem.


Nem értelmi sérült, de attól gyerek, hogy nem tudja az érzéseit helyesen kezelni, az önfegyelme és problémamegoldó képessége pedig közel sincs egy felnőttéhez.


Ha beparázik, mert egy árnyékot lát vagy furcsa zajt hall(mint mondjuk a reszkessetekbetörőkben) nagyon fog félni az elképzelt dologtól és rettegni fog, amíg haza nem ér.


Na meg a négyéves kislány, aki kiesett az ablakon sem azért esett ki, mert értelmi sérült volt. A vízbe fulladó kistiniket sem azért éri baleset.


Jön egy ötlet és nem képesek átlátni a következményeket, mert gyerekek.

2018. nov. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
54%

2-3 éves gyereket otthagytál a lakásban és lementél boltba?


Ember meg nem győz engem arról, hogy ez normális viselkedés. Sem 50 évvel ezelőtt, sem ma.

2018. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
24%
Azért kicsit túlzásba esnek itt sokan. Én 3 évesen egyedül jártam boltba. Ha képes voltam közlekedni ennyi idősen, az 5 éves gyerekektől simán elvárható, hogy egy órát egyedül ellegyen. Önállóra kell nevelni és nem kell tulfélteni. Az csak a gyereknek tesz rosszat.
2018. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó ez jó vicc volt. 3 évesen boltba, persze. Én meg újszülöttként már magamnak vettem a pelenkát, nehogy elkényeztetett kis véglény legyek felnőttkoromra...

3 évesen max úgy mehetsz egyedül boltba ha lent van a ház aljában, anyukád figyel téged a lépcsőházban, és a kis boltosnéni a nagynénéd aki figyeli hogy rendben visszatalálsz-e a házba...

Vagy ez most ilyen egymásra licitálós kérdés? "menőbbek" azok a szülők akiknek a gyereke már ovisként egyedül van otthon órákat? Nem hiszem. Mindennek van határa.

2018. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
65%

"Én 3 évesen egyedül jártam boltba."


Én már fogantatás előtt dolgoztam, mert nem voltam egy lusta disznó....


Közröhej.

2018. nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!