Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodás gyereketekkel hétköznap...

Óvodás gyereketekkel hétköznap mennyi időt töltötök a szabadban télen?

Figyelt kérdés
2018. dec. 12. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Szinte semennyit. Már sötétben jövünk haza az oviból.
2018. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én hazahozom és itthon alszik, de szinten ez van... mire felkel sötétedik.

Illetve én próbálom rávenni hogy kimozduljunk ennek ellenére is, de ö meg nagyon szeretne otthon játszani, mert ugye délelőtt nincs itthon... nagyon rossz érzésem van és nem tudom mit kéne csinálnom. Mert én se vágyom ki a sötétben es hidegben, de tudom hogy kéne. Így meg hogy ő ennyire nem akar főleg nem tudom mi lenne a helyes.

2018. dec. 12. 21:40
 3/13 A kérdező kommentje:

Ja, az óvodában meg természetesen nagyon kevés időt töltenek kint.

(Hétvégéken nem szoktunk itthon ülni.)

2018. dec. 12. 21:43
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Keveset, mert alkonyodik, mire hazaér.

Persze, ha hó van, akkor kimegyünk hancúrozni egyet, de hát milyen ritka esemény az!

2018. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

Nem sok időt mert már sötétben érünk haza. Hétközben annyit van szabadon amit kimennek az oviban. Hétvégén többet van kint de ha esik vagy rossz az idő nem engedem ki.

Nagy a garázsunk ha nem állnak bent az autók ott szokott bringázni bent friss levegőn de mégis széltől esőtől védve.

2018. dec. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Oviig meg vissza, kb 10p összesen
2018. dec. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Kb a heti 5 nap munkanapbol 1 vagy max 2 este megyünk ki


(Amugy kb 5-6-ra érunk ovibol haza eleve)

De pl ha este 6-7-kor látom meg hogy nincs tej otthon (elalvashoz, ébredéshez), akkor go (nincs közel a kisbolt) es irány a seta (mialatt pocsolyaugrálás, avardobálás, lépcsőkön ugrálás, járdaszegélyen egyensulyozás, stb megy), vagypl gyakran ilyenkor este átmegyunk anyához szintén gyalog/bicajjal (mert pl megjavitották a játékát vagy vitamint vettek ajándekba stb)


Leátlagolva heti 1-2 esténk ilyen, hogy kb este 8-tol vagyunk csak otthon

2018. dec. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Téged gyerekként kiküldtek a sötétbe mondván kell a friss levegő ?! , szerintem nem. Az oviban kiviszik őket, igaz nem minden nap ilyen hidegben, de 2-3 naponta nálunk legalább sétálni elviszik őket. Mi fél 5kor már otthon vagyunk de nem vágynak ki a gyerekeim, én meg nem erőszakolom rájuk. Gondolj arra, hogy te sem vagy kint szívesen a hidegben. :) Esetleg hétvégén próbálj úgy programot szervezni, hogy akkor kint legyetek egy keveset. Adventi időszakban a sétaterek, utcák fel vannak díszítve, lehet ilyen helyeket sétálgatni kicsit és élmény is.
2018. dec. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%
Nem sokat sajnos, míg az oviból hazajövünk, azt is már sötétben, vagy esetleg ovi után elmegyünk még a boltba. Ennyi. Tavaly emlékszem, hogy mikor havazott ovi után 2 órát bóklásztunk a havazásban, nyomokat követtünk, havat sepertünk, hógolyóztunk. Jó volt, remélem most is lesz egy kis hó, mert akkor legalább kimegyünk.
2018. dec. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Hetkozben is 3-4 este kimegyunk vagy csak a fiúk vagy mindannyian. Setalunk a kutyával, közben a kisfiam biciklizik vagy pocsolyába ugrál. Tegnap a kollégáimmal adventi vásárban voltunk. Igényli is, mert nyûgös, ha nem megyünk. 2 éves.
2018. dec. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!