Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugye nem kell komolyan vennem?

Ugye nem kell komolyan vennem?

Figyelt kérdés

3,5 eves fiamat kethavonta latogatja az apja, par orat ( ennyire erdekli 🙄 )

Legutobbi latogatas utan folyamatosan mondja, hogy engem nem szeret csak az apjat ( mert hogy persze hozott ajandekot karacsonyra)

3 eve nincs sajat eletem , kiteszem a lelkem 24/7 ben, es ezt kell hallgatnom. Szarul esik !


2018. dec. 21. 18:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

9-10, nem hálát, hanem szimpla visszajelzést, hogy jól csinálja. Mert anélkül tényleg frusztráló. Beleadod szíved-lelked és rossz, ha azt érzed, kicsit se vagy fontos a gyerekednek és egy suttyóra is lecserélne, aki csak kéthavonta jópofizik neki.


Nem vagyok egyedülálló, de abszolút értem a kérdezőt.

2018. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
27%

11

Visszajelzést egy 3 éves gyerektől,mert anélkül frusztráló? Ne szórakozz már ... az egy pici gyerek ...

2018. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%

12,

Miért szórakoznék? Egy 3 éves már nem olyan kicsi, nagyon is ki tudja mutatni az érzelmeit, a ragaszkodását. Még akkor is, ha szóban sokszor összekavarodik.

2018. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

Lehangoló, de ha ezen túllépsz és végiggondolod, akkor rájössz, hogy nem kell komolyan venni.

Az én kétévesem is közölte már velem, hogy csak az apját szereti és engem is szíven ütött akkor, amikor hallottam, de másnap vagy harmadnap reggel már azzal ebresztett, hogy mennyire szeret. Szóval ennyit arról, hogy csak apát szereti. Persze bevallom, néha kicsit igazságtalannak érzem, hogy én foglalkozom vele többet és mégis apás, de ha felülemelkedek az egómon, akkor tudom, hogy ez normális és természetes dolog. Én mindig kéznél vagyok, engem lehet "nyúzni", az akaratát próbálgatni, az apja viszont, mivel sokat dolgozik, szinte hiánycikk. Pedig együtt élünk.

Nálatok meg még inkább hiányzik az apja a kisfiadnak. Ez a megjegyzése szimplán erről szól.

2018. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Hol írta a kérdező, hogy hálát vár?

Ha nők írták a kérdezőt lehordó válaszokat, szégyelljêk magukat, hogy éppen ők degradálják egy egyedülálló anya erőfeszítéseit.

Mert bizony szemét módon igazságtalan, hogy hétvégi apu sütkérezik a szuperapu szerepben, neki pedig ez jut.

Nincs ember, akinek ez ne fájna.

De, a kérdésre is válaszolva, nyilván nem kell komolyan venni.

2018. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Aki meg kiforditotta a szavaimat, azt nem is kommentalom.
2018. dec. 22. 15:31
 17/18 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy rosszul esik.

Egyetértek az előző válaszolókkal, hogy egy 3,5 évesnek más az érzelmi világa. Ma azt mondja, hogy apát szereti jobban, holnap már Zsófikát.

Amikor kicsi voltam, anya volt velem egész nap. Apa sokáig dolgozott. Persze, hogy azt mondtam akkor, hogy apát szeretem jobban. Hiszen ő esténként csak játszott velem, nem kiabált, hiszen nem ő foglalkozott velem egész nap. Anyának nehéz dolga volt. Akkor bizonyára ez neki is rosszul esett, de túllépett rajta.

2019. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

13

Azért, mert ha felnőtt szintű összefüggések felismerését és napi munkád visszacsatolását várod egy 3 éves gyerektől, mert azt képzeled, onnan kell azt kinyerned, akkor nem, nem a kicsivel van a gond.

2019. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!