Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engednéd a feleséged külföldre?

Engednéd a feleséged külföldre?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz helyzetben vagyok, van egy óvodás lányunk az édesanyja pedig elhatározta hogy Németországban fog dolgozni, szinte már egy állást is le beszélt, egy gyári munkában, itthon kB 3 hónapja felmondott, ott 3 hónapot dolgozott kB, aztán pedig azt mondta nem tud elhelyezkedni mert nem tudja össze egyeztetni a munkát az ovival. Most pedig oldjak meg mindent én, 3 műszakban dolgozok nem lesz egyszerű de megprobálom megoldani, mert én sem fogom ott hagyni az állásom. De ez nekem fura. Ő mindent megbeszélt ugyan egy gyerekkel de hát azért az ő gondolkodásuk nem egyezik meg egy kamasz vagy felnőtt emberével.

Egyébként úgy volt hogy fél éve én is kint vállalok munkát, heti szinten haza járással és nem engedte, mondván a gyerek miatt, meg ketten keresünk annyit hogy felesleges kimenni... Most meg tessék ő megy. Valaki hasonló szituban?


2019. jan. 15. 16:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a feleséged csak unja a banánt még a kölyköt. Szerintem egy fasziért akár kimenni, aki vagy futtatni fogja, vagy párszor megcumiztatja es majd utána kidobja. Majd még konyorogni fog neked, hogy vedd vissza, te még amilyen hülye leszel, vissza is veszed. Mert kotve hiszem, hogy az ilyen hülye pitsák boldogulni tudnak egyedűl külföldön
2019. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A két utolsónak van igaza.

Én tudom.

2019. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kell a pelda kerdező?

Ugyanilyen céllal ment ki az egyik ismerősöm angliába mosogatni.

3 gyereket hagyott otthon.

A ferje mondogatta hogy dehát ő nem olyan,meg nem is nez ki jol de en így szeretem...

Haha 43 evesen rászokott a drogra, akarmilyen csunya is volt 25 eves palival elt. Mellette a bárba az vitte el aki akarta.


Ja ő egyébkent mosogatni ment, es azt is csinalta.

Másnak már nem volt jó.


De ha ezt nem nézzük a sok penz ku fogja a feleségedet forditani önmagábol.

Ez is tapasztalat.

Viszont annak örülj ha nem vagy mellette.


Mindegy mit iron az a lenyeg hogy megunta a mokusketeket.

Ha visszatartod akkor itthon is izgalmat fog keresni.

Akkor inkább hagy menjen, és járj nyitott szemmel.

Ennek a házasságnak vége, innentol kezdve csak időhúzás.

2019. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Így van. Mindegyik azt mondja hogy mosogatni, hotelt takarítani, gyárba dolgozni megy ki. Sha közbe még úgy szopják a brét kinnt, mintha az életükërt szopnának.
2019. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát ha elengeded ha nem, a felesëged ígyis, úgyis mással fog dugni. Szóval.
2019. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Közös gyerek? Kb egy nőről sem tudom elképzelni hogy othagyja a gyerekét ha nem muszáj.

En voltam kint szobaasszony, csak olyan anyukák hagytak otthon gyereket akinek a ferje lelépett es nem él meg. Mamák vigyaznak a gyerekre anya meg küldi haza a penzt es havonta jár haza. Kényszer az egész. Mert nincs tamogato ffi.

2019. márc. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!