Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21-24 évesen szerintetek jó...

21-24 évesen szerintetek jó döntés anyuka lenni?

Figyelt kérdés

21 vagyok és fiatalon szeretnék anyuka lenni.

Kiváncsi vagyok a véleményekre.



2019. jan. 18. 19:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%

21-22 nem

24 igen


Pont itt egy nagy határ szerinem


Persze mindenki más

Nálam így volt


Egy. Biztos


Ha itt kérdezed akkor neked nem jó ilyenkor még

2019. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

23 évesen szültem a kisfiunkat! Nem volt tervezve, de életünk legjobb döntése volt!! én előtte dolgoztam 2 évet,párom utolsó éves volt az egyetemen

jelenleg 26 leszek,párom 28 és tavaszra várjuk a kistesót,akit terveztünk

Idén leszünk 10 évesek!! nem csinálnám másképp, legjobb fiatalon gyereket vállalni, ha adott a körülmény!

szeretnénk harmadik babát is 6-7 év múlva, de előtte szeretnék kicsit a karrieremre koncentrálni és azt építgetni

2019. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
15%
Számomra biztosan nem. 24 múltam, nem rég lett meg a diplomám, szóval abszolút nem lenne jó döntés épp most gyereket vállalni, ráadásul nem is vágyom ra. 21-24 évesen szerintem baromi fiatal az ember, hogy egy életre lekorlátozza magát egy gyerekkel. Élni is kell valamikor, szórakozni, utazni, stb, és szerintem azt ép ebben a korban az ideális, hisz egyszer vagyunk fiatalok..!
2019. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

Egy idős vagyok veled kérdező :) Nekem sincs még gyermekem, de biztos vagyok benne, hogy fiatalon szeretnék vállalni, az elsőt 22-23 körül és még kettőt 30 alatt. Stabil kapcsolatban, házasságba, és biztos anyagi körülmények közé fogok szülni. Több fiatal anyukát ismerek a közvetlen közelemből és mind azt vallja élete legjobb döntése volt, fiatalon szülni :)

Nyugodtan dobj üzit, ha szeretnél beszélgetni :)

21/N

2019. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

24 éves voltam,amikor szültem a fiam. Tervezett gyermek volt. Soha nem csinálnám vissza. Jó,hogy fiatal anyuka vagyok. Én kiéltem magam kamaszként. Dolgoztam már 3 éve,szóval nem volt akadálya,hogy fiatal anya lehessek. A férjem is nagyon jó apa ő is fiatal apukának számít,de élvezi és nagyon jó apa. ☺

Nagyon becsülendő,ha így megállja a helyét a párod. Sok férfi lelépett volna a felelőseg miatt. Remek apuka biztos. ☺

2019. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%
Biológiailag mindenképpen a 20-as években ideálisabb szülni. A mi beteg társadalmunkban meg több 40-es nő szül, mint 20-as. Ha el tudod tartani egyedül is, akkor miért is ne? Én 33 évesen szültem, de előbb kellett volna.
2019. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem jártam volna egyetemre és nem akartam volna munkatapasztalatot, akkor sem 21-24 évesen, hanem mondjuk 27-28 évesen. Nekem elképzelhetetlen lett volna, egy csomó terv, álom várt megvalósításra. De ez én vagyok, van aki anyuka akar lenni egész életében és semmi más. Annak akár vállalható is ez a terv.
2019. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!