Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedül álló anyaként engednét...

Egyedül álló anyaként engednétek, hogy a párotok rá üssön a gyerek kezere?

Figyelt kérdés
Meg nem élünk együtt, de egy éve randizunk. Anyagilag nem támogat és heti 1 alkalommal látjuk pár òrara.
2019. febr. 5. 15:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Mi már házasok vagyunk, van egy közös gyerek is, és egyik gyerekre se üthet rá a férjem. Nem is akar. Többek között ezért lett ő a párom.
2019. febr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
22%

10!


Nem szerepel a kérdésben, hogy hány éves a gyerek. Vadidegen 2 éves se vágjon pofon se engem, se a gyerekemet, mert egész biztosan vissza kapja. Ennyi

2019. febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű hogy nem engedném, ez nem kérdés. Heti egyszer látja pár órára és már feljogosítva érzi magát erre?? Nem is értem. Kb semmi köze nincs a gyerekedhez. És abban a pár órában is úgy találkozzanak hogy a kezére ver?

Gyereket lehet nevelni enélkül is. És ha nagyobb rosszaságot csinál, akkor mit csinál majd, elveri szíjjal?

Szerintem ezt az elején kell elfojtani. Ha meg nem egyeznek a nevelési elveitek, hagyd az egész kapcsolatot a francba.

2019. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
67%
Én az apjának sem engedem! Sőt, magamnak sem. Ha meg egy olyan pasi csinálná akivel randizok, a fejét szét b..... az tuti!!!
2019. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%

13-as vagyok. Egyébként baromi "kedves" ember lehet, ha azt a pár órát se bírja ki anélkül h meg akarja ütni a gyereket...

Mit csinálna ha neadjisten összeköltöznétek, és egész nap a gyerekkel kéne lennie???

Mivel még csak randiztok, most az lenne tőle a normális viselkedés, ha a gyerek kedvében szeretne járni, kedvesnek lenni, megszerettetni magát vele stb. Szóval pont az ellentettje annak amit most csinál.

2019. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
35%
Ha jogos, akkor a családból bárki raverhet a seggere, kezére. Nincs cukorból.
2019. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is van új párom aki a férjem. Soha nem csapott rá a kislányomra. 4 éves volt mikor össze jöttünk. Nekem szerencsém van mert szereti és tiszteli a nevelő apukáját.. És ez fordítva is így van. Ha nevelésről van szó rá szólhat de nem üthet rá. Mondjuk senki nem bánthatja a gyerekem.
2019. febr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ mi miatt történt,mert van amikor néha bizony egy pici oda ütés kell a kézre vagy fenékre.


Az sem jó,hogy kiskirályokat nevelnek és minden óhajukat-sóhajukat lesik.


Jó lenne tudni pontosan mi is történt.



Nem örülnék neki ha meg tudnám de kíváncsi lennék mielőtt ítéletet hozzok mi miatt is történt és mekkora ütésről is van szó

2019. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

7 hónapja vagyunk együtt a párommal. Neki van egy 5 éves fia.

Csak ő neveli, értsd: az anyja néha 1órát ha van vele havonta...

Kb pótanya (és felnőtt barát) szerepet töltök be a gyerek életében. Viszont nem lakunk együtt, hetente vagyok ott kb 3 napot. Egyetem meg munka mellett nem tudunk többet együtt lenni.


A lényeg, hogy van mikor hiába szólunk rá csakazért is azt hiszi az van amit ő akar.

Így fegyelmezni kell jobban.

Pl ha direkt kiönti a földre az innivalót, mert ő nem akarja a konyhába kivinni a poharát, ha meg lett kérve, ráadásul sokszor rá lett szólva h vigye ki.

És dacból burítja a földre, akkor simán kap egy legyintést vagy a nyakára hátulról vagy a kezére.

Ez nem fáj neki! Viszont jelzés értékű!

Néha lehet így cselekedni.

És én is nevelem és beleszólok a gyerek dolgaiba. Ez sztem természetes! Hisz kb egy családként működünk.


Ugyanakkor heti 1x-i találkozás, az számomra inkább egy laza kapcsi, mintsem párkapcsolat. A gyerek nem is kötődik így a párodhoz! Nem tiszteli, nem szereti, így a párod "nevelési szándékát" sem fogja érteni a gyereked. Szóval semmi joga hozzá nyúlni!


N

2019. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem mindenképpen tudni kellene mi miatt ütött a gyerek kezére és legyintés vagy ütés volt.

Mert bizony van hogy bőven megérdemli hogy picit oda üssenek(igaz úgy hogy ne fájjon)ha másképp nem figyel és nem megy

2019. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!