Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tetovált kismamák, anyukák!...

Tetovált kismamák, anyukák! Ti engednétek a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Kedves tetováltak! Ha megszületik a gyereketek, vagy akinek már van, és felnő, elkezdi érdekelni a tetkó, ti hogy álltok hozzá? Arra gondolva hogy nektek van tetkótok...

Ti mit mondanátok neki(k)?



2018. júl. 8. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam van ketto is, lassan 20 eve. Ha felnonek es szeretnenek nem beszelnem le oket rola.
2018. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs tetoválásom, viszont ha gyerekem egyszer felnő, nem lenne ellenvetésem. Természetesen ha felnő, azt tesz majd, amit akar, csak tanácsot tudok neki adni és azt tanácsolnám, ha akar is, akkor olyan helyre, annyit és olyat csináltasson, hogy az még ízléses legyen.
2018. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs tetkóm,de a gyerekemnek engedném, ha komolyan gondolja, és eléggé felfogja már, hogy az bizony ott is marad.
2018. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy akinek van tetoválása annak nem lesz ellenvetése a gyerekénél sem.
2018. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

4 db tetoválásom van, 33 éves vagyok.

Csak annyit kérek majd tőle, hogy átgondolt legyen az, amit éppen kinézett, és hivatalos helyen takarásban legyen. Ezt is csak azért, mert tudom, hogy még mindig sokan a tetováltakat sitteseknek, pr*stiknak és balhésaknak gondolják. Amikor én voltam 18, és csináltattam őket, akkor azt hittem, hogy pár év, és a társadalom befogadóbb lesz... Hát nem lett. Középvezető vagyok egy magáncégnél, ráadásul nő, és nem takargatom nyáron (vállamon van az egyik), sem a csuklómat.


Szvsz, a szülők tőlem is csak annyit kértek anno, hogy gondoljam át és nyilván ne egy "xy szeretlek" legyen rám tetoválva.

2018. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
16 éves lány vagyok, édesanyám tetovált, már nekem is van kettő. Nyilván a tetováltak engedékenyebbek a gyerekeikkel a tetkóval kapcsolatban. Sok tetovált ismerősöm van, akiknek a gyerekeinek szintén van már, szóval ebből vonom le ezt a következtezést.
2018. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól átgondolta, természetesen engedném.
2018. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, tekintve, hogy a férjemnek és nekem is van, kicsit vicces lenne, ha tiltanánk (azaz tiltani próbálnánk, mert ha elmúlt 18, megcsináltathatja nélkülünk is).

Elmondanám neki, milyen kérdéseket mérlegeljen, gondolja át, mit és hová, de nem lennék ellene.

2018. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Most varom az elso babaimat.

Tetovalt vagyok:) Nem keves van,es mindert rajongok,es nyilvan lesz is meg.

Szoval ha atgondolt a dolog,es szeretnenek nekem ellenvetesem nem lesz nyilvan. nem 13-14 evesen azert:) Apa mar szigorubb ebben:D

2018. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tetoválásom ugyan nincs (még), de piercingjeim igen. Semmi gond nem lenne a tetoválással, de 18 éves kora előtt valószínűleg nem egyeznék bele. Ha azután is akarja, akár kérhetné tőlem a születésnapjára, de előtte az ember még olyan gyorsan változik, hogy szerintem nem érdemes. A piercinget viszont korábban is megengedném, hiszen azt bármikor kiveheti, ha már nem tetszik neki.
2018. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!