Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálhatnék, hogy ne...

Mit csinálhatnék, hogy ne késsen el folyton a gyerek az iskolából?

Figyelt kérdés

A lányom 9 éves, egyedül jár iskolába, mert közel lakunk hozzá. Én 6-14 között dolgozok, tehát 5.00 körül indulok otthonról. A párom "indítja" iskolába, a kicsit meg viszi a bölcsibe. Viszont mivel vállalkozó és akkor ér be, amikor akar, mindig elalszik. A kisebbik reggeli után megy a bölcsibe, a nagy meg ha felkel elmegy, ha nem, akkor késik vagy otthon marad. Viszont ezt nem lehet állandóan. Egy hete dolgozok, előtte most itthon voltam kb egy hónapot. Mit tudnék tenni azon kívül, hogy szólok mindkettőjüknek, hogy ez így nincs rendben? Nincs ötletem.


Ébresztő van beállítva mindkettőjüknek, de átalusszák néha. A gyerekek 20.30-ra ágyban vannal többnyire.


2019. febr. 11. 14:13
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Ha máshogy nem megy verd fel az egész házat 5:00-kor,és gondoskodj róla, hogy felkeljenek annyira hogy ne legyen kedvük visszaaludni. Egy idő után vagy megszokják az 5 órai kelést, vagy rájönnek, hog inkább kelnek maguktól hatkor, fél hétkor
2021. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!