Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire megy a csúfolódás az...

Mennyire megy a csúfolódás az oviba a kiközösítés?

Figyelt kérdés
Nem ovis korú a gyerekem, de már előre félek hogy csúfolni fogják mert az apukája külföldi és neki is külföldi neve van .
2019. febr. 25. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
És ezért miért csúfolnák? Ma már minden második gyereknek külföldi eredetű neve van: Noel, Nolen, Nathan, Kira, Mira, Zoé, stb.
2019. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
Fiam Federico Medicini Kálmán őt sem piszkálják :)
2019. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

🙄 erre kb 3 evvel ezelott kellett vna gondolni, ha felsz a piszkalastol!

Nyugi, MINDEN neven lehet fogast talalni, nem lesz semmi baj!!

2019. febr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy 3-5 éves gyerek honnan tudja, hogy melyik a külföldi név? Nálunk az oviban volt Riccardó, Chanel, Dzsennifer, Zsáklin, Virginia, Náthán, Véda, Médea, Dzsamila, Lara.
2019. febr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
az oviba még nem,inkább majd iskolás kortól szerintem,de a gyerekektől is függ
2019. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Ne aggódj, ha nem a neve miatt akkor majd más miatt csúfolják. Unokahúgom 5 éves, őt azért piszkálják, mert alacsony(szerintem nem az 115 centi körül van).

Sajnos a gyerekek ilyenek, a többség mindig talál valamit amiért piszkálhatja a másikat.

2019. febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Én meg pont az ellenkezőjét tapasztaltam, nálunk amelyik gyerek normális volt a többiekkel, azt nem csúfolták.
2019. febr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek gonoszak, ha csúfolni akarnak valakit azt csúfolni fogják. Ha nagyon akarják a legátlagosabb neveket is kitudják csavarni, a külső tulajdonságokról, családi állapotról stb-ről nem is beszélve.


Mikor iskolás voltam egy osztálytársam azért gúnyolták, mert az apja és a kamasz testvére főzött rá és ők jöttek érte. Az anyukája elhunyt, és a gyerekek csúfolták amiért az apa és a testvére látta el a sztereotip anyukás feladatokat...

2019. febr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Ezek szerint a lányomnak nagyon jó osztálya volt, mert nem csúfolták a nagyon kövér, szívbetek kislányt, sem az SNi-s fiút, sem azt a cigányt kislányt, akit elhagyott az anyukája, az apukája meg börtönben volt.
2019. febr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én attól féltem, hogy mi lesz ha a szemüveg miatt csúfolják majd - az egész oviban csak neki van ahogy tudom -, de egyáltalán nem szerencsére! Egy 2,5 éves fiúról hallottam, hogy a nagyobbak kezdték piszkálni amiért ülve pisil, de ennyi.

Tavaly ballagott a lányoméktól egy amerikai kislány, 'teljes értékű' gyerek volt

2019. febr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!