Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire megy a csúfolódás az...

Mennyire megy a csúfolódás az oviba a kiközösítés?

Figyelt kérdés
Nem ovis korú a gyerekem, de már előre félek hogy csúfolni fogják mert az apukája külföldi és neki is külföldi neve van .
2019. febr. 25. 22:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8%

#11 vagyok


Jaj igen, nálunk is volt olyan fiú akivel valami gond volt (6 évesen 3 éves szinten volt, napi szinten verte a nála kisebb lányokat, szinte nem beszélt (most is van egy ilyen fiú), sokszor bepisilt, roma és nevelőszülőnél van, mégsem volt kiközösítve.

Szerintem ez szinte 100%-ban a felnőtteken múlik, hogy a gyerek hogy áll a társaihoz

2019. febr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%

Ha Kocsisból vagy Szilvásból nincs több, csak egy, az ovisnak az pont olyan, mint egy Smith...

Gőzük nincs arról, hogy ez más, a hülye szülők nevelik beléjük otthon, hogy hű, ennek hülye neve van, annak meg külföldi az apja.

2019. febr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Külföldi névért szerintem sem csúfolnak senkit, pláne nem oviban. (Max. ha magyarul valami vicceset jelent, pl. Rhonda, akkor hosszú távon is talán érdemes megváltoztatni...) Nálunk is sok többnyelvű család és szokatlan név van, de sem ezért sem másért nem jellemző a csúfolódás, oviban és iskolában se (utóbbiban azért akadt már, nem név miatt, de a szülők többsége is elítéli, ezért hálistennek hamar lecsengett).
2019. febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 🤗
2019. febr. 26. 16:04
 15/15 anonim ***** válasza:
A fiam osztályában van egy fiú,akinek arab neve van. Senki nem bántja,jól kijönnek vele,hiába a gyülöletkampány, van annyi eszük,hogy nem csesztetünk másokat.
2019. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!