Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen tinikönyveket ajánlanátok?

Milyen tinikönyveket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

14/l

Kiveve ehezok viadala es papirvarosok mert ma lett meg a 2.



2015. okt. 11. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Hasonló könyv például Armentrout könyve, az Obszidián és folytatásai, imádtam *--* Ha egy tini könyvet szeretnél,ami ilyen sulis, akkor ajánlanám a Szent Johanna Gimit, mindenféle fantasztikus elemtől kimélve. A LOL-könyvek is hasonlóak, egyszer olvasható kategóriába sorolnám őket. Ha egy kicsit érzelmesebb vagy akkor a Ha maradnék vagy a Csillagainkban a hiba könyvet ajánlom. Nekem egyik személyes kedvencem, a Bábel *--* ha néhány fesztiválozó tiniről szeretnél olvasni, és minden oldalon sirni szeretnél a röhögéstől, akkor azt ajánlom. Ami nem annyira tini, inkább felnőttesebb, de nekem nagyon bejött: Láthatatlan kötelék. Szép, megható történet. A Bexi sorozat is kimondottan tini, engem nem annyira fogott meg, viszont az irónő más könyveit imádtam. Az Időfutár sorozat is jó,viszont az lehet hogy tizennégy évesen már nem fog meg. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segiteni! :) Jó olvasást!
2015. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

39 kulcs ( sorozat )

Ez elég gyerekes de nekem nagyon tetszett: Tea Stilton könyvek főleg a hercegnősek : )

A fekete kő titka ( sorozat )

Ez inkább felnőttes de nagyon nagyon jó: Kathy Reichs könyvek ( sorozat és gyilkosságok vannak benne ha esetleg szereted a horrort )

És a legeslegjobb: Az útvesztő : )

2015. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lol könyvek, SzJG, D.A.C. sorozat, Tükörlelkek, Anna és a francia csók
2015. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A beavatott trilógia

Csillagainkban a hiba

Alaska nyomában

Harry Potter sorozat

Egy igazi amerikai lány

Mentsük meg Júliát!

Szent Johanna gimi sorozat

Bábel

Akkor szakítsunk

Bexi sorozat

A hazudósok

Tökéletes kémia trilógia

Csitt,csitt sorozat

Lélektársak trilógia

Katherine a köbön

D. A. C. sorozat

Rubinvörös trilógia

A párválasztó sorozat

Hűvösvölgyi suli sorozat

Elhagyatva trilógia

Hex hall trilógia


Delírium trilógia

Segítség, Youtube sztár lettem!

Ha maradnék

A Végzet Ereklyéi sorozat

Seraphina

2015. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A végzet ereklyéi (sorozat)

A pokoli szerkezetek (trilógia)

Csitt-csitt (sorozat)

2015. okt. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha inkább az ilyen 21. századi tinikönyveket szeretnél, akkor a Szent Johanna Gimi, Hűvös-Völgyi Suli, Egy zizi naplója, Meg Cabot könyvei. Ha pedig inkább régebbi és tanulságosabbakat, akkor Bronte-könyveket, Louisa May Alcott könyvei.
2015. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Molnár Tóni: Tépődések

Ez egy kicsit filozofikus, de van, akinek pont ez tetszik.

2017. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!