Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen kisfiús anyuka leszek...

Milyen kisfiús anyuka leszek én, ha a kisfiúkkal sose jöttem ki és most se tudok velük mit kezdeni?

Figyelt kérdés
Kisfiam fog nemsokára születni és eléggé félek, hogy majd hogyan fogom nevelni. Amíg pici baba, addig rendben van, hisz ugyanazt igényli mint egy kislány, de mikor már elkezd játszani, futkosni, fiúsodni. Én kislány koromtól kezdve valamiért meg voltam győzödve róla, hogy kislányom fog születni, most meg megtudtam, hogy kisfiú. Ugyanúgy örülök neki és már most imádom, de az a gond, hogy én még 1 kisfiúval se jöttem ki jól. Sose bírtam velük, szót se tudtam velük érteni, nekem nagyon idegenek. A kislányokkal mindig elszórakoztam. Ugye az nem lehetséges, hogy majd a saját gyerekemmel se fogok tudni játszani?:((
2019. márc. 3. 00:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Majd meglátod, hogy sok olyan játékot fogsz tudni játszani vele, amit te is élvezni fogsz. Lehet, hogy autózni nem, de duplózni, legózni igen, lehet, hogy rendőröset nem, de társast fogsz játszani vele. Választhattok olyan sportot, amit együtt tudtok űzni, pl. úszás. A strandon, játszón, homokozóban is nagyszerű közös tevékenységek vannak. Akár főzni is megtaníthatod majd iskolás korában, egyre divatosabb a fiúk körében. És az sem baj, ha bevonod a házimunkába. A meséket pedig minden gyerek élvezi, és ha eleged lesz a verdákból és thomasból, vannak nagyszerű unisex mesék, népmesék, amiket együtt élvezhettek. És persze engedj egy kis teret az apjának is. Ő majd autózik, barkácsol, hancúrozik vele.
2019. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!