Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki hány évesen vitte kozmetiku...

Ki hány évesen vitte kozmetikushoz a gyerekét? 11 éves lányomnak nagyon pattanásos az arca, bőrgyógyaszhoz, kozmetikushoz járunk vele. Erre ma megkaptam a munkatársamtól ez csak menőzés.

Figyelt kérdés

Más is vitte ennyi idősen? Maradjon ilyen az arca és nagyobb korában kezeltessük?

A bőrgyógyász elküldte vérvételre, hormon vizsgálatra és antibiotikumot is kapott.


2019. márc. 6. 17:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére sosem volt pattanásos a bőröm, így nem tudom milyen érzés lehet, de több barátnőmnek volt nagyon csúnya az arca. Őket sosem vitték se bőrgyógyaszhoz se kozmetikushoz. Szegények szenvedtek is a bőrükkel eleget, ráadásul még heges is lett az arcuk. Akkor döntöttem el, ha egyszer lesz gyerekem én nem hagyom így szenvedni.

Nagyon jól teszed hogy foglalkozol a lányoddal. A munkatársaikat meg tojd le magasról, kit érdekel hogy ők mit mondanak. Nyilván nekik vagy sosem volt ilyen problémájuk vagy ennyire igénytelenek magukkal szemben is.

2019. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
én ajánlom az aknesolt
2019. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ma voltunk egész nap a kórházban, volt vérvétel 4x is, szteroidos kontrasztanyagot is.
2019. márc. 7. 22:34
 14/16 anonim ***** válasza:
6%
Egyidőben jártam kozmetikushoz, olyan 12-13 éves lehettem, szintén akne miatt. Hatalmas hiba volt, csak rontott rajta. A bőrgyógyászon kívül ne vidd sehova. Ha szétnyomkodja az arcát a kozmetikus, csak tovább fog terjedni a gyulladás, és még heges is lehet. A legfontosabb hogy TILOS nyomkodni.
2019. márc. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
6%

Csatlakozom az előttem szólóhoz, nekem a kozmetikus tette tönkre egy életre a bőrömet.

Apám bőrét örököltem, akit sosem látott kozmetikus, fiatal felnőtt korában már hírből sem ismerte a bőrproblémákat, míg az én kozmetikus által "kezelt" bőröm csupa heg, ránézni is rossz, pedig már negyven vagyok. Az átélt pokoli kínokra pedig a mai napig emlékszem, és inkább szüljek megint, vagy gyökérkezeljék az összes fogam, de kozmetikushoz gyulladt bőrrel soha többet!

Csak a bőrgyógyász, és sajnos ki kell próbálni sok-sok kozmetikumot, mire kiderül, mi a jó pont az ő bőrének.

Csak egy tipp, ami nekem bevált: Dr. Pál pattanás elleni fokhagyma zselé. Kevés helyen lehet kapni, de bioboltban megrendelik nektek.

2019. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sajnos sok helyen ilyenek a kollégák, vannak kivételek de nem sok, én az ilyen embereknek nem is árulok el sok dolgot inkább már semmit, úgy is csak megszólnak érte, te vagy az édesanyja te döntöd el hogy mi legyen?

Ne a munkatársak mondják már meg mi a jó?

2019. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!