Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek

A kérdés

Hol tudnék 27-28-as futócipőt venni?

5 és fél éves gyerrknek lenne. Viszonylag kicsi a lába. Már átböngésztem a Decathlon oldalát, ott 29-től felfelé találtam. Illetve a kisebbek nem futócipők. A Hervis és az Interspost oldalán se jártam sikerrel. Lenne valakinek javaslata, hol nézhetném meg?

Keress kérdéseket hasonló témákban: cipő, futás, atlétika, kisgyerek, láb, méret, óvodás, edzés

márc. 21. 08:58  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Mennyit fut az az 5 és fél éves gyerek? Gondolom nem kilométereket egyben. Amennyit egy ekkor agyerek fut, ahhoz bőven jó bármelyik tornacipő. Nem véletlen hogy nem gyártanak ekkor méretben kimondottan futócipőt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont márc. 21. 09:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tudom összességében mennyi a táv. Mindenféle futógyakorlatokat csinálnak. Majdnem egy órát végigfutkosnak. Ezt heti 2-3 alkalommal. Sima sportcipőben volt, de eléggé instabil a lábán. Ezen az edzésen mindenkinek van rendes cipője, gondolom a balesetek elkerülése végett.

# 2/11Időpont márc. 21. 10:33 Privát üzenet

Hát akkor kérdezd meg a többi szülőt, hogy azt a "rendes cipőt" hol veszik.

És nagyon nem mindegy, hogy FUT, vagy pl edzésen szaladgálnak. A focisták sem futócipőben játszanak..

(mert azt sem írtad, milyen edzés)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont márc. 21. 11:11 Privát üzenet
Milyen sportág? annak megfelelő cipőt kellene nézni. Más ha atlétika, vagy foci.stb. Milyen felületen fut? Terem, salakpálya, füves pálya, gumiborítás stb... De amúgy tényleg, miért nem kérdezed meg azt akinek szerinted jó cipője van?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont márc. 21. 12:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Atlétika. Most teremben vannak, de ha jobb idő lesz, akkor futópálya. Kérdeztem, Decathlonban vásároltak cipőt. Csak ott a bibi, hogy a lányomnak kis lába van. Tegnap voltunk, 28-as volt a legkisebb, de az túl nagy volt. Vettünk egy 26-os fitnes cipőt.

# 5/11Időpont márc. 22. 07:23 Privát üzenet
Pedig Decathlon van legnagyobb sport felszerelési választéka.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont márc. 22. 12:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez így van. De 28 alatt nem volt futócipő sem a neten, sem pedig az üzletben. Pedig megkérdeztem, utánanéztek, de csak túracipő, fitnesz, gyalogló cipő meg hasók voltak.

# 7/11Időpont márc. 22. 13:49 Privát üzenet
Sportsdirekt.com

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont márc. 26. 09:33 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont márc. 26. 09:36 Privát üzenet
Ezek divatcipők. ami van belőle 27-es méretben abban biztos nem sportoltatnék gyereket.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont márc. 27. 08:53 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti milyen futócipőt használtok? Miért szeretitek épp azt a márkát/modellt?
Milyen Nike futócipőt ajánlanátok konditerembe amibe utcán is futhatnék?
Lúdtalpam és bütyköm is van, hol vegyek jó futócipőt?
Tudnátok olyan futócipőt ajánlani, aminek viszonylag magas az elülső (orr) része?
Hogyan tudom eldönteni hogy supináló vagy pronáló a lábam? Milyen futócipőt vegyek?
Nyíregyházán hol van olyan turkáló ahol sportcuccokat, futócipőt, dzsekiket sínadrágot lehet kapni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Kisgyerekek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!