Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék 27-28-as futócipőt...

Hol tudnék 27-28-as futócipőt venni?

Figyelt kérdés
5 és fél éves gyerrknek lenne. Viszonylag kicsi a lába. Már átböngésztem a Decathlon oldalát, ott 29-től felfelé találtam. Illetve a kisebbek nem futócipők. A Hervis és az Interspost oldalán se jártam sikerrel. Lenne valakinek javaslata, hol nézhetném meg?

2019. márc. 21. 08:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, de neki nem rendelnék netről úgy, hogy előtte nem próbáljuk fel. Így is kiírtam a kérdést 27-28-as cipőre, mert van meki itthon akkora. De amiket a Decathlonban, abból 26-os kellett volna. Más a kialakítása. Én már simán rendelnék magamnak, mert tudom, hogy Asics-ból mekkora kell. De a gyerekre még felpróbálnám. Mindegy. Most jó lesz a fitnesz cipő. Aztán majd jövőre veszek neki erre a célra megfelelőt.
2019. márc. 29. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!