Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti milyen futócipőt használtok...

Ti milyen futócipőt használtok? Miért szeretitek épp azt a márkát/modellt?

Figyelt kérdés

2019. márc. 6. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Saucony Omni.

Mert minden másban fájt a talpam, ebben pedig nem fáj.

2019. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Djicecream1235 válasza:
Nekem nike van, de adidast is használok. Nem azért, hogy villogjak a márkákkal, csak ezek a cipők sokáig kibírják, legalább is én így tapasztaltam.
2019. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hoka Gaviota. Mivel lúdtalpam van, erős belső támaszú cipők jöhetnek csak szóba. Korábban Nike Zoom Structure volt, de a Hoka talpa jóval párnázottabb, így hosszútávú versenyekre kényelmesebb, kíméletesebb a lábnak.
2019. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nike Zoom Fly

Nagyon párnázott, nagyon rugalmas, nagyon dinamikus nagyon kényelmes. Nagyon olcsón jutottam hozzá egy akciónak hála, szóval nem menőzésből írkálok de ez már tényleg az a hűha kategória.

Előtte egy Kalenji Kiprun Fast-al nyimtam le kb 350 km-t de össze se lehet hasonlítani a kettőt.

2019. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!