Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lúdtalpam és bütyköm is van,...

Lúdtalpam és bütyköm is van, hol vegyek jó futócipőt?

Figyelt kérdés
Decathlonban, SportsDirectben nem találtam. Egyáltalán lehet ezekkel a lábdeformitásokkal futni? Szeretnék lefogyni, csak nincs pénzem (uszodába járni vagy ilyesmi). Otthon tornázok is.
2018. szept. 25. 08:00
 1/5 A kérdező kommentje:

Hallottam, hogy vannak olyan boltok is, ahol megnézik a lábunkat, segítenek. Esetleg tudnátok tippelni, hogy manapság mennyibe kerülhet egy jó sportcipő, ami az én lábamra is jó?

4-6 km-eket szoktam futni, hetente 2-4 alkalommal.

2018. szept. 25. 08:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Az intersport-ban van lábdiagnosztika, ott tudnak cipőt is ajánlani.

Érdemes lenne amúgy felkeresni egy ortopéd szakembert vagy egy talpbetétes üzletet, ahol készítenek neked betétet a cipőbe.

2018. szept. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hordok lúdtalp betétet, de futni abban nagyon nem jó, már próbáltam. Nem hiszem, hogy gyártanak külön futáshoz :/ Vagy ha igen, az balami nagyon speckó cucc lehet, csillagászati áron:/ Köszi a tippet amúgy, Intersportban nem néztem még.
2018. szept. 25. 12:38
 4/5 anonim válasza:
szia, kicsit későn írok, de nekem is hasonló problémám van, ha gondolod, írhatunk privátban
2018. okt. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
SportsDirectben tálaltam végül:)
2018. okt. 8. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!