Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy kezelitek, ha a boltban...

Hogy kezelitek, ha a boltban a gyereknek a penztaros a kezebe nyomja a csokit, amit nem szabad ennie?

Figyelt kérdés
Tejfeherje+hisztaminintolerancia miatt, mar 3 eves, szegenyt igyis sajnalom, igyekszem resen lenni, de van, hogy meg sem kerdezik, kaphat-e, es mar nyomjak a kezebe. Aki hasonlo helyzetben van, ti ezt hogy kezelitek? Visszaadjatok, kiveve a gyerek kezebol? A gyereketek hogy reagal?

2019. ápr. 25. 17:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%
Rendkívül életszerűtlen, hogy a pénztárosok csokit osztogatnának...
2019. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
70%
Hát ez nem semmi bakker, nekem kell az ingyen csoki, hol adnak?
2019. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%
Tesóm a lidlben volt pénztáros. Még víz is csak olyan lehetett nála, amit vagy náluk nem lehetett kapni, vagy ha igen, akkor ott kellett lennie a blokknak...
2019. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Husveti csokitojas volt
2019. ápr. 25. 19:17
 15/24 A kérdező kommentje:
Mire eszbekaptam, mar kicsomagolta a gyerek, es ette.
2019. ápr. 25. 19:17
 16/24 A kérdező kommentje:
De koncentraljunk mar legyszives a kerdesre, ami az volt, hogy ilyenkor ti mit mondanatok az ott dolgozonak?
2019. ápr. 25. 19:18
 17/24 A kérdező kommentje:
Aki a kerdesre valaszolt, annak koszonom!
2019. ápr. 25. 19:26
 18/24 anonim ***** válasza:
69%

Az enyémnek matricát meg ilyen gyüjthető kacatokat adnak legtöbbször, itthon legalább 5 kiló van belőle, nagyon nem szeretem..


Olyan 4 éves kora óta nem kéri hálistennek, látnád az arcát az eladóknak, mikor visszautasítja..


Jót akarnak, ha pofátlanul, akkor is jó volt a szándék..


Én biztosan nem hagynám felügyelet nélkül a 3 évest egy pillanatra sem, ha valamit akartak adni neki/ csinálni vele, amit nem akartam, előre szóltam, hogy köszönjük, nem kérjük/ nem ehet/ nem szereti/ ne csinálja..


Elképesztő mennyi ember simogat ismeretlen gyereket a fején, nyúlkál hozzá kisbaba arcához/ lábához/ kezéhez, adna neki puszit(fujj), ültetné az ölébe.. Én ezeket utáltam a legjobban..


Piacon/ csarnokban mindenki adná a kostoló gyümölcsöt/ pár szelet párizsit/egy kis savanyúkáposztát..aztán megy a sértődés, hogy a gyerek nem szereti..


Jóindulatúak az emberek, csak rosszul fejezik ki magukat.


Nagyon nem látszunk amúgy rászorulónak, de a kérdezőnek igaza van, a többség szívesen ad a gyerekeknek maguktól, és szívesen szeretgetné őket, csak nincsenek tisztában a határokkal.


Mondd, hogy beteg lesz a csokitól, gondolom fix helyekre jártok, ha Tapolcán éltek, meg fogják jegyezni, hogy neki nem szabad.


Mi Budán mászkálunk legtöbbször, a tapsztalataim innen vannak..


Nem kell már sokat várnod, hogy elutasítsa magától.


Félrenézni meg nem szabad, egyszer szalad el/ viszik el, csípi be a kezét valami és kész a baj..

2019. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%

Igazán meglepődnék, mert kérdezni szoktak, hogy szabad-e, adhat-e. Ha nem kérdezné, én kivenném a kezéből igenis, és mondanám, hogy neki ezt nem szabad, beteg tőle. Mondjuk nem tudom, hogy hogy nem lehet észrevenni, hogy épp odaadja, a gyerek meg már bontja is.

De azért a nagy pörgés közepén nem rendeznék jelentetet csak azért, mert épp elfelejtette. A gyerekek általában nem allergiásak a csokira, valószínűleg meg sem fordult a fejében, hogy a tiéd az, ártani semmiképp sem akart. Régen az emberek sokkal toleránsabbak voltak, nem volt ennyi stressz, nem egymáson verték le az élet terhét, de mostanság mindenkivel úgy kell bánni, mint a hímestojással, nehogy sértve érezze magát.

2019. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
86%

Pedig mi is ugyanígy jártunk, tescoba pénztáros adott csokit 3 éves tejfehérjeallergiás gyereknek, megköszöntük ,utána mondtam neki hogy tudod ezt nem eheted meg, nem reagált semmi rosszat rá a gyerek, tudja hogy nem ehet meg bármit.

2x volt ilyen velünk, nem volt probléma belőle, nem fogom a maradék kedvességet is kiölni az emberekből ilyenen háborogni.

2019. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!