Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy kezelitek, ha a boltban...

Hogy kezelitek, ha a boltban a gyereknek a penztaros a kezebe nyomja a csokit, amit nem szabad ennie?

Figyelt kérdés
Tejfeherje+hisztaminintolerancia miatt, mar 3 eves, szegenyt igyis sajnalom, igyekszem resen lenni, de van, hogy meg sem kerdezik, kaphat-e, es mar nyomjak a kezebe. Aki hasonlo helyzetben van, ti ezt hogy kezelitek? Visszaadjatok, kiveve a gyerek kezebol? A gyereketek hogy reagal?

2019. ápr. 25. 17:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
96%

Azt mondanám az ott dolgozóknak, hogy elnézést, de az én gyerekem nem ehet ilyen csokit. Hogy ez neked hogy nem jutott eszedbe?


Egyébként meg ha allergiás lenne a gyerekem, akkor megtanítanám neki, hogy mástól kapott ételt ne egyen meg.

2019. ápr. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
91%
Sajnálom nagyon az ilyet de elmondom a gyereknek, hogy ő ettől beteg lesz, fájni fog a hasa. Szegény tud olyan szemmel nézni, de megérti. Szegény a boltban is mindig a balaton szeletet nézegeti. A tejallergiát mondjuk 3 évesen kinőtte de nála még fruktóz felszívódási zavar van, így a cukros sajnos tabu - így is jobbak a lehetőségek már az igaz. Mivel ugyanabba a boltba szoktunk járni, 2-nél többször nem fordult elő. A pénztáros sem tehet róla, ő nem akar rosszat. Senki sem tehet róla, hogy a gyerekeink nem ehetnek meg mindent. :(
2019. ápr. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
88%
*egyébként a termékminta kóstoltatás még jobb, ki se kell bontani a kínált csokit, nagyon kell figyelni allergiás gyereknél, nincs mese.
2019. ápr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
49%
Szia! Én teljes mértékben tudom igazolni a kérdésedet, mert mi is Tapolcán vásárolunk! Volt, hogy egy nap 3 helyen is adtak vmit a kislányomnak! A piacon sütit adott a néni, akinél tojást szoktam venni, a virágboltban egy viragot kapott és a Korallban minden alkalommal kap csokit a pénztárostól. Én megköszönöm, elfogadom, sztem így udvarias, ha már ennyire kedvesek. Úgy látszik Tapolcán ilyen emberek élnek! De! Az enyém kakaó allergias. Gyorsan leveszek egy cigirágót neki, ami a pénztár mellett van, a csokit meg megbeszélem vele, hogy a tesónak adjuk, mert te nem ehetsz. Megérti. Így ő is, a tesó is jól jár és a pénztáros sem sértődik meg.
2019. máj. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!