Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves kislányom nem játszik...

3,5 éves kislányom nem játszik az oviban a többiekkel, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem hiszem, hogy különösebb gond lenne. Persze attól is függ, hogy mióta járatod az oviba. Az én kisfiam augusztus óta jár. Az elején voltam én is bent, hogy szoktassam. S akkor is láttam, hogy sok gyerek ebben a korban még (mint korábban a játszókörben) egyedül játszik. Quazi a gyerekek egymás mellett (de nem egymással) játszanak. Az én kisfiam is így volt, néha pár percre esetleg kialakult egy kis játszás egymás között. Én sokat beszélgettem erröl az óvónövel, segítséget is kértem, mondván, hogy az én fiam elég zárkózott, s nem kezdeményez ilyen téren. Így ök odafigyeltek rá, most már van két kis barátja, de még így is sokat játszik egyedül.

Szerintem kezdeményezz te is egy beszélgetést az óvónövel!

2008. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia köszi a választ aza baj nálunk hogy a férjem sógornője az ovónőnk és ő eléggé utál engem már a kezdetektől néha jó viszonyban vagyunk de nem mindig a kislányomat elvileg szereti d mostanában eléggé ki van rá akadvan mondván hogy csaka fiukkal játszik miért nem játszik a lányokkal és így tovább ezért hát nem tudom mi tévő legyek
2008. nov. 11. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az elsö válaszoló vagyok. Lehet, hogy kérném az átrakását másik csoportba, ha megoldható. A rokoni kapcsolatra hivatkoznék ... Írtam, hogy a kisfiamnak már két kis barátja van, ebböl az egyik kislány. Elég sokat játszik a babasarokban is. De szerintem ez nem baj, majd kialakul.
2008. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is mindenképp átkérném egy másik csoportba, mert ennek nem lesz jó vége. Vagy esetleg másik oviba, ha ezt megtudjátok oldani.

Remélem minden jól fog alakulni. Nem értem, hogy miért nehezíti meg a "kedves" rokon az amúgyis nehéz ovi kezdési időszakot.

2008. nov. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!