Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek mi vált be a dackorszakra?

Kinek mi vált be a dackorszakra?

Figyelt kérdés

1 éve tart, 3 évesen ott van, hogy már az alapvető szükségleteit nem hajlandó kielégíteni, mert ő dacol.

Tehát nem ül le enni (nem mintha 2 percig meg tudott volna valaha ülni), összesen 10-11 órát alszik éjjel, nappal semmit, és inkább bepisil, semmint megszakítsa a játékot. Napi többször, pedig szobatiszta.

Komolyan nem tudom, mit ronthattam / ronthattunk el, mert rengeteget foglalkozom vele (de csak én vagyok rá szinte egyedül), egyébként se nem hülyegyerek, se nem rosszakaratú, bár mindig is nagyon hisztis volt.

Újabban azt is eljátssza, hogy az égvilágon semmit sem hall abból, amit mondok.

Tippek?


2019. ápr. 30. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
71%
Szakemberhez fordulnék. Ne erts felrey sztem semmi baja a gyerekednek. Pusztan csak mas aspektusból vilagitja majd meg a kerdeskort. Ad neked hasznalhato gyakorlati tanacsot es igy sokkal konnyebben atveszelitek ezt az idoszakot. En ezt tennem.
2019. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!