Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg nincs ilyen esetben...

Tényleg nincs ilyen esetben más megoldás?

Figyelt kérdés
Túrázni voltunk a Bakonyban és egy (6 éves) kisfiúnak kakilni kellett, és hát szegény kénytelen volt visszatartani, mert azt mondták neki a szülei, hogy "itt nincs sehol WC, bírd ki egy darabig"

2019. máj. 4. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
De, kap egy csomag zsepit, és elmegy kakilni.
2019. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Az erdőben félre vonulva el lehet intezni
2019. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Wc nincs de en ilyenkor elviszem a bokor moge.
2019. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Én is elvittem volna a bokorba.
2019. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Szegény kisgyerek....ásni kell egy gödröt,kaki bele...utána betemetni. Ennyi..
2019. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Esős, hideg időben? Nincs. Nem hal bele, ha egyszer visszatartja.

Egyébként se "illik" természetvédelmi területen (de máshol sem) ott hagyni a csomagot némi zsebkendő, papír kíséretében az út szélén. Mert gondolom nem tértek volna le az ösvényről és egy olyan országban, ahol 10-ből 9 kutyás se szedi fel, irreális elképzelés, hogy nekik eszükbe jutott volna magukkal vinni. Nyugatra ez alap a természetjárók között.

2019. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem esett az eső és még csak hideg sem volt és biztos nem a járda szélén kakilt volna kb 11 ember szeme láttára, hanem bent a bokorban, egy eldugott helyen.
2019. máj. 4. 22:29
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Én már felnőttet is láttam félrevonulni, mert hívta a természet, nincs ebben semmi különös. Pont annyi idő alatt bomlik le mint a szarvasszar, és ugyanolyan jót tesz a növényeknek.


Jah, és nem mellesleg a gyerekem az első és legfontosabb.

2019. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!