Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fitymaszűküketre nálatok mi...

Fitymaszűküketre nálatok mi volt a megoldás?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szteroidos krémet használunk reggel este ill olajjal is kenem,tornáztatom neki de sajnos nem sok változást veszek észre.

Esetleg vmi tanácsot tudtok adni vagy ha ismertek olyan dokit aki ezt hunanusan kezeli megosztanátok velem?


2017. nov. 18. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Mar tul lennel a muteten, ha nem huznad az idot
2017. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem.muszáj nem műtettném meg minden áron
2017. nov. 18. 09:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is műtét volt. Két évig húztam. Aztán mégis ez lett. Nem értem magamat sem, hogy miért kellett több évig kínozni vele a fiam. Te miért teszed?
2017. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod megműtetni, előbb láss tisztán! Nem tudjuk a kisfiad életkorát, és gyakorlatilag semmit se a szűkületéről. De ami meredek, hogy sokszor még maguk az orvosok sincsenek tisztában mi az a fitymaszűkület és mi a letapadás, és hogy mikor kell vagy nem kell hozzányúlni!


Szerintem mutasd meg egészségügyi tanácsadónak, olyannak, aki semleges!

Ha nem tudsz ilyet, és szeretnéd jó kezekben tudni a kisfiadat, írj privátban, szívesen megadok egy valóban semleges, lelkiismeretes szakértő elérhetőségét, aki nem nyúzás, gyerekkínzás és körülmetéléspárti,hanemna fiad érdekeit tartja szem előtt!

2017. nov. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!