Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig elfogadott a meztelenség?

Meddig elfogadott a meztelenség?

Figyelt kérdés
Szerintetek hány éves korig lehet egy kislány pucéran a kertben? És meddig lehet nyilvános fürdőhelyen bikini felső nélkül (vagyis csak fürdőbugyiba)?
2019. máj. 6. 10:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%
Meztelenül kertben,strandon max addig szokott lenni, míg lecserélem a fürdőbugyit szárazra. A lányom 5 éves és nem hajlandó sem egybe részes fürdőruhát,sem bikini felsőt felvenni. De gondolom ez nem tart már sokáig.
2019. máj. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
39%

4,5 évesem most kezdi zavarni, ha csupasz, mikor mások ruhában vannak(legalábbis idegenek előtt).


Ha jön valaki, az első az, hogy felvesz egy bugyit.


Kertben szerintem egy bugyi elég 4-5éves korig, utána egy pólóval meg lehet toldani, strandon sose legyen csupasz, otthon mi pucérkodunk, mikor melegünk van, de ilyenkor is takarva vagyunk(ágyban fekvés).


Mikor visszanézem a gyerekkori fotóimat kiakaszt, hogy tudtak olyan nagy gyerekként nyilvános helyen meztelen vagy csak bugyiban fürdetni. Sőt, szerintem az is abszurd, hogy a kerti kismedencében teljesen meztelen voltam babaként, és lefotózták a beterpesztésemet..


Hiába gyerek, akkor is ember..

2019. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
0%
14
2019. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!