Miért pisil be?

Figyelt kérdés

Pár hete újra bepisil a lassan egy éve szobatiszta 3 éves fiam. Ezt úgy kell elképzelni, hogy nehéz elküldeni pisilni (kb. másfél-2 óránként) és mire végre odamegy, addigra már vizes az alsónadrág, de a többit tartja, aztán pisil a wc-be.

Napi 3-4 alsónadrág megy a levesbe, gyakran a nadrág is olyan....

Eleinte türelemmel kezeltem, de már hetek óta tart ez az állapot és ma is kiakadtam, mikor meg sem hallotta, hogy mit próbálok magyarázni, ugrált vicces kedvében, míg én gatyát próbáltam cserélni.

Az utóbbi napokban már nasi ajándékkal ösztönöztem, ekkor több volt a száraz gatya, aztán gondolt egyet és visszaesett.

A mai vígszínházas műsora alatt elvesztettem a fejemet.

Utána nagyon bűntudatom volt, hogy így leszidtam, mert sírt és tudom, hogy a szidás nem segít.


2019. máj. 9. 21:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Fejlemények?
2019. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem sok. Mindig azt mondja, nem kell pisilni, aztán akár már a következő pillanatban is becsurog.
2019. máj. 20. 22:57
 13/18 A kérdező kommentje:
Próbálom ráhagyni, de mivel nem egész nap itthon ülünk, nem mindig tehetem meg, hogy kivárom a nadrágcserét.
2019. máj. 20. 23:02
 14/18 anonim ***** válasza:
Hagyd bepisilni akár az utcán, mások előtt, hátha az elég ciki lesz neki és legközelebb szólni fog
2019. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én már kezdek rosszra gondolni, mindkét ágon több a cukorbeteg és terhesség alatt én is inzulinos voltam. Most meg akarom csinálni a régi mérőmet, hogy leellenőrizzem.
2019. máj. 23. 18:20
 16/18 A kérdező kommentje:
Még mindig csinálja, most már felrobbanok
2019. jún. 17. 08:02
 17/18 anonim ***** válasza:
Vidd el pszichológushoz
2019. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Bármennyire is a szigor és durva reakció ellen voltam, végül csak ez működött. Kapott egyet a fenekére és 2 hete nem pisil be... Teljesen jókedve van és büszke, hogy száraz marad, vagyis nem sérült. Direkt csinálta.
2019. júl. 2. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!