Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg ekkora baj ha egy...

Tényleg ekkora baj ha egy kisgyerek utcán pisil?

Figyelt kérdés
Ma éppen szobatiszta 3 éves kisfiamat pisiltettem egy (igaz belvárosi) bokros részen, de viszonylag diszkréten és egy öreg bácsi (volt vagy 80 éves), odajött szólni,hogy ez sérti az utca tisztaságát, és, hogy tisztában vagyok-e vele, hogy ezért 5000 Ft-s bírság jár?Akkor nem szóltam, mert idős volt, meg amúgy is lefagytam a döbbenettől, de most kitört belőlem.

2018. márc. 9. 16:48
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
70%

Tényleg ekkora baj, amiért szólt érte?

Szerintem arányosan reagált.

2018. márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván gyereknél van ilyen, hogy nem tudják tartani és muszáj megoldani a helyzetet, de józan ésszel belegondolva azert valóban nem túl higiénikus. De nyilván az ember nem feltételezi, hogy anyuka direkt kihozta a bokorba pisilni a gyereke h spóroljon a vízzel vagy a pelenkával :D szóval a bácsi túltolta kissé
2018. márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
64%
Belvárosban egymás hegyén-hátán állnak az éttermek. Nem lett volna nehéz illemhelyet találni. Szóval prosztó voltál.
2018. márc. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
65%
Most komlyan, a belvárosban képes voltál egy bokorba pisiltetni a gyereket? 99%-ig biztos vagyok benne, hogy ha bementél volna akármelyik kajáldába, kávézóba, uram bocsá kocsmába, hogy pisilnie kell a gyerekednek és elmehettek-e, akkor beengedtek volna. Ha meg nem, akkor vettél volna 2 deci narancslevet, és mehettetek volna pisilni...
2018. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem borzasztó "szigorúan" veszik ezt a pisiltetés dolgot.

Én is simán "megpisiltetem" a lányomat(2,5éves) egy bokrosabb részen. Eddig még nem szólt senki emiatt. De nem is izgatna! Rosszabb napomon még közölném is vele h foglalkozzon a saját dolgával. És ha úgy adódik kifizetem a helyszíni birságot is. Ennyit megér nekem az h a lányom ne szégyellje magát mert bepisil.

Mindenki jön majd az eldobható bilivel, stb. Hát én ezt sem használtam nála soha. Kövezzenek meg érte 😊 Semmivel sem diszkrétebb, sőt! Főleg egy fiúnál

Ne aggódj, van aki szeret belekötni az emberbe.

2018. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
69%
Nem lett volna egyszerűbb és higiénikusabb, ha bementek egy étterembe, kávézóba? Nem gondolom, hogy ebből bárhol problémát csináltak volna...
2018. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
73%
Én az okmányirodában vittem be a fiamat mert pisilnie kellett.De ha úgy alakul beviszem az étterembe is. Utcán nem szoktam pisiltetni. Fura lenne 6 éves. Illetve 4 a kicsi.
2018. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
53%
5ös, ezek szerint téged nem zavar ha idegen (akár pedofil) emberek nézik a lányod csupasz altestét? Mert bizony, hiába a bokor simán látja aki akarja. Beteg világot élünk.
2018. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
58%

Hát elég gáz vagy!

A szobatisztaság arról szól, hogy vissza tudja tartani amíg eljut wc-re.

Nem kutyát sétáltattál..

2018. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
46%

Nem értem ezt a higenia dolgot. Bokornál pisilt gondolom nem aszfaltra. A kutyák meg sokszor lámpaoszlophoz pisilnek vagy ahol kedvük van...

Inkább annyi hogy ne nézegesse senki ahogy pisil a gyerek. De gondolom bokor felé volt. Én is pisiltettem a gyerekem fához bokorhoz ha muszáj volt. Szerintem 3 évesnél aki mégcsak kezd szobatiszta lenni simán jól csináltad. Azért még nem tudja úgy tartani.

2018. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!