Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Büdös a lányom. Milyennek...

Büdös a lányom. Milyennek orvost keressek fel?

Figyelt kérdés

1-2 eve tart ez az állapot, voltam házi orvosnál aki szerint ez normális. Voltam vele bőrgyógyásznál, más problémával ugyan, de ha már ott voltam rákérdeztem. Én viszont nem hiszem el, hogy normális ha egy 7 éves lánynak erős testszaga van. Már most ott tartunk, hogy megfürdetem, és mire az ágyba kerül, vagy reggel felébred, izzadság szagú. Hormonális probléma lehet?

Kérlek, mellőzzétek a fürdesd meg és egyéb poénos beszólâsokat.


2019. máj. 27. 12:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Mindenképpen érdemes egy vérkép, majd endokrinológia szerintem.
2019. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Dezodort használ?


Kamaszodhat is

2019. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Ez hormonprobléma. Érdemes lenne egy vérképet készíteni és ellátogatni egy endokrinológushoz.
2019. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem mertem még neki adni. Nem tudom, létezik olyan amit ilyen kicsik is használhatnak?
2019. máj. 27. 12:54
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Simán kamaszodik! Nálunk is már izzadás gátlót használ, minden reggel vizes törcsivel megtörlöm a hónapját, majd nive izzadás gátló, mert este megfürdik, reggelre szaga van! A haja is zsirosodik,nem elég a heti 1 hajmosás mint régen. A nuniján is van már 1-2 szőrszál. 9 éves uncsitesonak full szőrős a hónalja, a nuniján is már !!!!
2019. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Egy illatmentes dezodor nem fog ártani neki. Pl. Neutro deo, árban is oké.

De lehet erős izzadásra kapni ecsetelőt (antisudorica, naturland termék).

2019. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
7 évesen kamaszodik? Valamelyik nap vettem észre, hogy szőrös a lába. Nem azokra a világos kis pihékre gondolok. Tehát jó ég...! Még csak 7 éves 😅
2019. máj. 27. 13:04
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Próbáld meg az Olivia Natural krémdezodorjai közül valamelyiket.

Természetes, semleges illatú.


Endokrinológust keressetek fel mindenképp.

2019. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Bnőm lánya 8 évesen menstruált



Úgyh ezért jutott eszembe



2.

2019. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Mi a gyerekekkel együtt Alverde bio dezodort hasznalunk, golyósat es stiftet.

Viszont melegebb időben pluszban jon a dezodorra meg egy kis szodabikarbona (nem vicc), mert ettől SOHA nincs semmi izzadságszag. A por megtapad a nedves dezodoron es tökeletes es olcsó védelmet nyújt.

2019. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!