Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknél nincs a képben másik...

Akiknél nincs a képben másik szülő, azok hogy oldják meg az anyák, apák napját?

Figyelt kérdés

Vegyem ki 2 hétre amíg készülnek, és maradjon le minden más programról is, vagy adjon elő/készítsen ajándékot a nagyszülőnek(aki nem lesz ott, rossz a viszony)


A mi csoportunkban csak nálunk nincs képben apa, de tudom, hogy a másik csoportban lévő kisgyereknek nincs anyukája, őt kivették 2 hétre az anyáknapi időszakban.


2019. máj. 28. 14:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Anyák napjára elmenek nagyszülök .
2019. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Most a volt gyerek szemszögéből tudok csak válaszolni: Körülményektől függ - én pl. nem ismertem anyámat, ergo nem is hiányzott (persze kellett beszélni róla, h nekem miért nincs, stb..., de egyáltalán nem fájdalmas vagy ilyesmi, mint ahogy sok szülő gondolja - jogosan, hiszen magunkból indulunk ki, h mi mit éreznénk, stb..., de a gyerek, ő “máshogy működik”). Nálunk pl. gond nélkül lenyomtuk az anyák napját édesapámmal, őszintén mondom, h tisztán emlékszem, h nem volt nekem rossz érzés egyáltalán (sőt, kb. apám volt a sztár, persze akkor még nem értettem, miért, csak felnőtt fejjel látom, hogy vmiért rengeteg nő odavan, ha egy apa teljesíti az apai kötelezettségeit :P) Persze más a helyzet, ha a gyerek ismeri a “hiányzó” szülőt, arról nem tudok nyilatkozni.
2019. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném az óvó néniktől, ők mit javasolnak. Gondolom, nem az első gyerekük a tiéd, aki ilyen helyzetben van.
2019. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!