Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 év körüli gyermeketeknek...

2-3 év körüli gyermeketeknek van "elmenős" cipője?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm furán nézett rám, mert "sok" cipője van 2 éves kisfiamnak. (Szerintem nem, mert van egy zárt és egy félszandis cipője itthonra, játszóra és egy szebb sportcipője, ha megyünk valahova, plusz ugye gumicsizma).

Nyárra vettem egy szandált neki, de félek, hogy a motorozásban-homokozásban nagyon leharcolt lenne ha megyünk mondjuk étterembe, vagy egy ünnepi alkalomra, orvoshoz stb. Ti vettetek a gyerekeknek ilyen "eljárós" cipőt?

A primigi szandija mellé gondoltam venni egy játszós DD stepet vagy Lasoczkit.


2019. máj. 30. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem, nincs. De olcsó, gagyi sincs, amit koszolhat. A minőségi bőr gyógycipőiben megy játszani és orvoshoz is. Természetesen időről időre megtisztítom, áttörlöm őket. Nem szoktak vállalhatatlanul kinézni azalatt a rövid idő alatt, míg ki nem növi.
2019. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Hát, az én fim szét tudta játszani vállalhatatlanra cipőjét (főleg amikor kismotorozott).

Igen, akkor is volt neki külön játszós, meg elmenős.

6 éves, még most is van játszós cipője.

Kínai sosem volt.


Leginkább a Dechatlonban vásárolok már, az nagyon jól bírja a strapát. A D.D. Stepet mindig szétzúzta, mire kinőtte. A Deichmanos meg szétesett.

A Decathlon a legjobb ár-érték arányban. És minden évszakra találni lábbelit.

2019. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Az én fiamnak is sok cipője van ( 3 éves) mindenből 2 az évszaknak/időjárásnak megfelelően. És igen van elmenős cipője is, szerintem ezzel nincs semmi gond.
2019. máj. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk is van elmenos ciponk.Külön óvodai,mert ugye ott nagyon nyomják a futó biciklit ami megeszi a cipő elejét,jatszos itthoni cipő,szandi.
2019. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Mindenki annyit vesz amennyit megengedhet magának.

Ahol lakom be van tiltva a kismotor , tehát a játszóterezésben rollerezésben nem megy szét a cipő.

Annyira hamar kinövi egy szezonban elég egy pár, nem győzném hogy külön játszósat is venni. Tavaszra volt egy minőségi bőr cipője, most, hogy melegebb van Adidas sportcipőt hord, nyárra meg már megvettem a Deichmannos szandált Amilyen tavaly is volt.

2019. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Az enyémnek ennyi idősen volt egy gumiklumpája és egy sportcipője. Plusz az évszaknak megfelelően még volt mellé gumicsizma, bakancs, hótaposó.


Csak akkor volt 2 cipője, amikor méretváltásban voltunk.


De most is így van. A nyári papucson kívül van egy sportcipő és egy tavaszi bakancs. Megy egy következő méretű sportcipő, ami mellé majd kap téli bakancsot (ha őszre kinövi a mostani tavaszi bakit, akkor nyilván kap azt is)


Ezen felül csak az "intézményesített" cipői vannak. Benti cipő és tornacipő. így volt ez 2-3 évesen is bölcsiben, majd oviban és most suliban is.


Eljérós cipője nincs. amióta iskolás, van egy ünneplős (mert örököltük), és vettem egy következő méretű teljesen fekete (talpa is) sportcipőt, hogy jóleszazmajderre.

2019. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Mindig egy évszakhoz illő cipője van aktuálisan, szóval kb kéthavonta kap új cipőt, így az épp aktuálisat hordja akkor is, ha elmegyünk étterembe vagy akár esküvőre. Két hónap alatt nem lesz vállalhatatlanul kopott.
2019. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
2 van neki mindenből, egy nyúznivaló meg egy szebb/drágább.
2019. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Fiam 5 éves ezek vannak neki

1 ünneplős öltönyhöz cipője, megyünk jövő héten esküvőre arra vettük.

1 eljárós étterem, vásárlás stb drágább sportcipője

1 játszós sportcipő dechatlonos

1 ovis szandi ami játszós lett

1 új szandi ami eljárós

1 gumicsizma amit kb 1 hónap és kinő

2019. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5-ös , hol van betiltva a kismotor?
2019. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!