Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen problémák miatt jut...

Milyen problémák miatt jut oda egy kapcsolat, hogy apuka és anyuka elválás mellett döntenek egy kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés
Házasok tervezett gyerek/gyerekek és mégis a gyerek 2-3 éves korára apuka elköltözik.
2019. jún. 11. 13:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Hát ti ismét hoztátok a szokásos formátokat


Nálunk sem minden vattacukor. Egyszerűen csak érdekelt a dolog.

A megcsalás persze egy tök más dolog

Azt én sem tolerálnám

Nekem csak az volt furcsa akik esküvő után egyből gyerek és már válás is

A normális válaszokat Köszi

2019. jún. 12. 06:48
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Te hoztad a tipikus álkérdező-formát. Az az álkérdező, akinek nem valódi kérdése van, csak úgy kicsit szidná ezt-azt, vagy eszmecserézne erről-arról. De ez nem fórum. Itt olyan kérdések kapnak helyet, ahol a kérdező segítséget, tanácsot, ajánlásokat vár mert tanácstalan vagy nem talált vmit neten. Aki csak úgy panaszkodna másokra, arra a barátok valók, meg a helyi öreg nénikék mert utóbbiak.mibdig kaphatók egy kis erkölcsi szidalmazásra.

Jó lenne felfogni végre.

2019. jún. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
19%

"Nekem csak az volt furcsa akik esküvő után egyből gyerek és már válás is"


Még a búcsúszövegedbe is beszúrtál egy kis negatív felhangú ítélkezést. Te tényleg nem tudod megemészteni hogy itt senki nem fröcsögött veled. Érdemes felkeresned pár csajos fórumot, vagy baba-mama FB csoportot, azokban sok unatkozó nő van akik pont azért járnak oda hogy eszmecserézzenek.

2019. jún. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj de aki fröcsög az te vagy. Nagyon frusztrált vagy... lehet nálad vannak problémák otthon vagy hiányzik talán valami ami segítene lelazulni 😉 😃de ez engem nem érdekel.

Ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor lehet tovább lépni

Én kérdeztem és mégis volt aki normálisan válaszolt. Én nem szidtam vagy gúnyoltam senkit.

Egyszerűen kíváncsi voltam arra,hogy van e olyan akinek akár személyes tapasztalata van ,hogy mi vezetett esetleg náluk oda,hogy gyerekválalás után nagyon hamar külön válnak

És nem azért mert az én életem tökéletes. És sajnálom őszintén azokat akik külön mentek bármilyen okból kifolyólag. Nem lehet egyszerű. De én nem is gúnyoltam vagy kívántam ez senkinek.

Aki pedig azt írta, hogy nézzük meg az én életem 10 év múlva. .. Hát én magamnak is azt kívánom ,hogy ne legyen probléma köztünk.

2019. jún. 12. 13:42
 15/20 anonim ***** válasza:
3%
Ne haragudj már de az egész kerdésed arra épül hogy valaki beszélgessen már veled a csúnya-csúnya elválókról. Ezt levágták itt elég hamar. És még mindig erőlködsz. Nyomogasd a piros kezet azt legalább felfogod ha már amiket írtunk, nem.
2019. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

"Nagyon frusztrált vagy... lehet nálad vannak problémák otthon vagy hiányzik talán valami ami segítene lelazulni 😉 😃de ez engem nem érdekel."

És bocs de személyeskedj anyáddal...

2019. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
😂😂
2019. jún. 12. 15:34
 18/20 A kérdező kommentje:

Én úgy látom te erőlködsz. Nagyon személyesen érint a kerdesem. Látom érintett vagy az ügyben

... A stílusodból kiindulva nem is csodálkozom,hogy házassági problémád lett. Ebből adódóan a fusztràltságod is érthető. ..

Amúgy neked nem mindegy,hogy milyen kérdést teszek fel? Ezen így felhúzni magad

Mégegyszer leírom mert sajnos a szöveget értelmezni sem tudsz. Egy szóval sem szidtam senkit aki elvált. Kivéve téged mostmàr mert a stílusod nagyon gáz Kérdeztem, hogy kinek milyen okok vezettek a váláshoz.

Ha a kérdésre nem tudsz hasznos választ adni így számomra értékelhetetlen az az 0. Vagy mondhatni a 0-nál is kevesebb

2019. jún. 12. 15:42
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim nagyon hamar elváltak születésem után Fél éves voltam amikor anyukám visszament dolgozni a válás miatt. Hogy miért váltak? Mert apukám ivott. Sokat. Aztán meg részegen jött haza. Ha kapott pár forintot hogy vegyen tejet akkor azt is inkább egyből elitta.


A kérdés amúgy csak azért fura mert úgy kérdezi a kérdező, mintha ez tök elképzelhetetlen lenne h gyerek után miért romlik meg egy kapcsolat, pedig ponthogy a gyerek hozza a legnagyobb változást. Sokan már eleve úgy is házasodnak h mondjuk csak a nő csinál minden házimunkát, a pasi sokat eljár haverozni/kocsmázni. Amíg ketten vannak, addig ezt még jobban lehet tolerálni, de amikor már ott a gyerek akkor borul a bili, akkor már az ilyen viselkedés tényleg nem megfelelő. Csak sokan nem vesznek tudomást az addigi problémákról sem, meg azt hiszik h biztos majd a gyerek miatt megváltozik.

Ráadásul nem mindenki való szülőnek és mivel egy gyerek konkrétan életmódváltással jár, ezt sokan nem hajlandók megtenni

2019. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2019. jún. 12. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!