Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek értelmileg le van...

Szerintetek értelmileg le van maradva 18 hónapos kisfiam? 2 napja lett 18 hónapos, de úgy érzem le van maradva a tarsaitól.

Figyelt kérdés
Nem utánoz, kisebb utasításokat nem teljesít viszont a nem. Szot érti. Beszelni nem beszél, egyedül a cicát mondja "szisza" meg tegnap a kádban hogy "Pá" és integetett. Koraszülött baba volt egyébként. A mozgás fejlődésében minden rendben volt, de most úgy érzem kicsit le maradt! Egyébként ügyes, okos és minden egyéb dolgot ügyesen csinál. Egyedül ezeket a dolgokat nem. Szerintetek kellene aggódjak? Amúgy már írtam emailt és van idő pontunk is korai fejlesztésre. Csak kíváncsi voltam a tapasztaltabb anyukák véleményére is!

#18 hónapos #értelmileg #le van maradva
2019. jún. 21. 11:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Amikor még írtam ezt a posztot akkor rá kb 1-2 hétre elkezdett :D Nyugodj meg nincs semmi baja ! De ha aggódsz vidd el vizsgalatra
2021. jan. 14. 20:57
 12/13 anonim válasza:
Köszönöm a válaszod! Közben elkezdett karral mutogatni ha nem ér el valamit, remélem beindulnak a dolgok :D
2021. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hidd el be fognak! Bőven van még ideje ;)
2021. jan. 19. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!