Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis szerelem, hogyan tovább?

Ovis szerelem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni.

Van egy 4 éves kislányom, tavaly szeptemberben kezdte az ovit, nem szerette, de aztán került egy kisfiú a csoportjába akivel nagyon hamar össze barátkoztak. Utána jött hogy szeretik egymást, meg fognak házasodni, ilyesmi.

Most nyáron egyikük sincs oviban, így gyakran előfordul hogy a fiú jön hozzák vagy a lányom megy oda. Mindig szépen el játszanak.

Tegnap a kislányom volt náluk délután. Este fürdésnél nagyon nézegette magát ott lent, kérdeztem hogy van-e valami baj, mondta hogy nézi nem lett-e sebes amikor oda nyúlt neki a kisfiú mert fájt neki.

Elkezdtem finoman kérdezgetni hogy miért nyúlt oda, ilyesmi.

Erre már nem igazán válaszolt, csak hogy nem tudja, láttam rajta hogy kicsit össze van zavarodva.

Nem faggattam, nem akartam megolvasztani.

Viszont nem tudom hogy szóba hozzam-e a másik anyukának. Holnap jönne hozzánk a kisfiú, de a lányom azt mondta nem szeretne vele játszani.

Szerintetek? Nem akarom le támadni a másik anyukát de még is nagyon zavar ez az egész, aggódom.


2019. jún. 28. 10:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
78%

10!


Barátság, neked ismeretlen fogalom? Gyerekek, vannak barátaik, nalunk evidens, higy nem csak az oviban találkoznak.



Kérdező !


Én felhívnám anyukát, lemondanám a találkozást azzal, hoyg a lányom nem akar a kisfiúval lenni mert valami tortent. Kerdezzen ra a gyerekénél, higy o mit mond

2019. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
12%
Barátság, igen. Életkori sajátosság, hogy ilyen korban feszegetik a határokat, mert kíváncsiak. Punci, kuki tiltott terület, ki máson nézné meg ha nem a "barátján"?! Nesze neked 4 éves nagy fiú - lány barátság.
2019. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó!


Te láttál már közelről gyereket? A nagy többség nézegeti a másikat. Természetes kíváncsiság, mindenkiben benne van. Az egy másik dolog, higy szinten a többség nem megy nézegetésnél tovabb

2019. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
23%

Láttam. Pont ezért gondolom, hogy ez az óvodás szerelem cuki, meg jópofa hogy puszilgatják egymást. Az ovin belül.

Otthon nem. Legalábbis felénk nem szokás kisszerelmet fogadni otthon.

2019. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
89%
Aha. A lányod barátnője és a fiad barátja se fogadható? Egy óvodás nem tudja mi a szerelem. Ők csak baratok
2019. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
39%

A lányom barátnője meg a fiam barátja nem egyenlő a lányom barátjával meg a fiam barátnőjével.

Nem érzi a különbséget ja. Azért nyúlkálnak egymás bugyijába.

2019. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
95%
Baxus utolsó, 4 éves gyerekekről van szó. A szex fel sem merül bennük. Márpedig a szerelem erotikus vonzalom a másik iránt. Ezek a gyerekek barátok, de mivel ellenkező neműek, az átlag ember ezt a barátságot szerelemnek nevezi, holott meg csak véletlenül sem az. Amúgy a gyereked lehet ám hokmoszexualis is. Akkor majd csak ellenkező nemű gyerek lehet játszani?
2019. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
26%
Ha így van ahogy te írod utolsó, akkor a kérdező most miért is aggódik?
2019. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk azért, mert az érintés mas kategória,pláne ha engedély nélküli és fájdalmas is. De ezt egy olyan embernek, akibe nulla értelem szorult, mint pl te, nehez felfognia. Ha a kislányt egy másik lány fogdosta volna még, az is probléma lenne. Nem a nemükkel van a gond, hanem az eseménnyel
2019. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
24%
Én még olyat nem hallottam hogy kislány nyúlna kislány bugyijába, de ha szerintetek okés ez a nagy kislány-kisfiú barátság akkor oké. Nálunk nem, és a környezetemben sincs példa rá, hogy össze kelljen járni otthon is egy kisfiú-kislánynak, ennyi.
2019. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!